reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Mam tak samo. Córka 20 miesięcy, już zajmie się sobą, anod września od nowa. Dla mnie ten pierwszy rok, a w szczególności pierwsze miesiące są najgorsze. Wstawanie co 3 godziny, non stop laktator, problemy z laktacja, ech.....
A ja mam odwrotne odczucia, pierwszy rok super, mimo wstawania,kolek...jak mloda zaczela chodzic to uuuu🥴🥴🥴 teraz ma 2 lata, ciagle musze jej wymyslac zabawy,fochy... tylko moja ma charakterek...uparciuch taki 😶
Chodzi po domu i tylko narzeka " o jeju, boze drogi!" 😅😅
 
reklama
Różnie to bywa [emoji849] czasem pospi do 7:30, a dzisiaj to nie wiem co się stało, obudził się z płaczem, może mu się coś przyśniło.
Zrobił sobie drzemke w drodze do zlobka ;) szkoda ze ja sobie nie mogę zrobić [emoji24]
Mój też tak czasem budzi się z płaczem. Czasem nawet przez sen krzyczy i nie mogę go dobudzić ani uspokoić..a generalnie śpi w dzień ?
 
Wiecie co dziewczyny ja niewiem od czego to moje plamienie jest cały czas brudzę wkładkę nie jest to obfite. Rozwodnione tak bym to nazwała brudne lekko. Jak to widzę to się denerwuje no nie potrafię inaczej nie może być dobrze brzuch pobolewa w poniedizlake na sorze było dobrze przecież niewiem nie chce panikować wizytę mam w piątek. Doradźcie mi ja nie mam sił a nie chce wam wkładki wstawiać bo wstyd
 
Wiecie co dziewczyny ja niewiem od czego to moje plamienie jest cały czas brudzę wkładkę nie jest to obfite. Rozwodnione tak bym to nazwała brudne lekko. Jak to widzę to się denerwuje no nie potrafię inaczej nie może być dobrze brzuch pobolewa w poniedizlake na sorze było dobrze przecież niewiem nie chce panikować wizytę mam w piątek. Doradźcie mi ja nie mam sił a nie chce wam wkładki wstawiać bo wstyd
W niedzielę a nie w poniedziałek
 
Mój też tak czasem budzi się z płaczem. Czasem nawet przez sen krzyczy i nie mogę go dobudzić ani uspokoić..a generalnie śpi w dzień ?

W żłobku podobno bez problemu, a w domu to różnie, w ten weekend np. nie miał drzemek w dzień.
No nic, idę robić druga kawę [emoji28] jak na zlosc akurat dzisiaj się muszę pojawić w biurze, dobrze, ze dopiero koło 12.
 
Wiecie co dziewczyny ja niewiem od czego to moje plamienie jest cały czas brudzę wkładkę nie jest to obfite. Rozwodnione tak bym to nazwała brudne lekko. Jak to widzę to się denerwuje no nie potrafię inaczej nie może być dobrze brzuch pobolewa w poniedizlake na sorze było dobrze przecież niewiem nie chce panikować wizytę mam w piątek. Doradźcie mi ja nie mam sił a nie chce wam wkładki wstawiać bo wstyd

Kochana miałam takie same brudzenie nawracające i po prostu minęło... ciężko mi coś poradzić :( poczekaj do wizyty do lekarza. Bierzesz coś dodatkowo? Który masz tydzień? ❤️ będzie dobrze!
 
Wiecie co dziewczyny ja niewiem od czego to moje plamienie jest cały czas brudzę wkładkę nie jest to obfite. Rozwodnione tak bym to nazwała brudne lekko. Jak to widzę to się denerwuje no nie potrafię inaczej nie może być dobrze brzuch pobolewa w poniedizlake na sorze było dobrze przecież niewiem nie chce panikować wizytę mam w piątek. Doradźcie mi ja nie mam sił a nie chce wam wkładki wstawiać bo wstyd
A duphaston zażywasz bo „chyba „w ulotce pisze że to może być skutek uboczny . Dziwnie to zabrzmi ale ja też ciągle oglądam moje majtki i wkładkę czy to żółtawe czy brązowawe . Do piątku dotrwasz jutro środa a jak środa minie to tydzień zginie. Jak będzie OK a dziecko odpowiednio duże jak na swój wiek to naprawdę nie masz się ci nakręcać. ❤️
 
reklama
Do góry