reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

U mnie ze względu na L4 w pracy już wiedzą a... z rodziny jezcze nikt nie wie 🤭 chcemy powiedzieć po piątkowej wizycie bądź po prenatalnych, które mam 2 marca ☺️
 
reklama
Nie wiadomo 😒 podejrzewa krwiaka. To moja 3 ciąża, pierwsza straciłam. W drugiej też dużo plamiłam, szczególnie na początku a w 30 tyg wylądowałam na patologi bo krwawiłam. Może taka moja natura 🤔
A miałaś już usg robione ze podejrzewa krwiaka i jakie te twoje krwawienia są mocne,,? Ja to miałam miesiąc temu plamienie bez krwawienia a wczoraj przy podcieraniu śluz ze starą jakby krwią taki skrzep delikatny na usg nic kompletnie nie widać. Żadnego krwiaka nic kompletnie. Tak sobie myślałamczy organizm może tak reaguje na termin miesiączki już sama niewiem
 
U mnie ze względu na L4 w pracy już wiedzą a... z rodziny jezcze nikt nie wie 🤭 chcemy powiedzieć po piątkowej wizycie bądź po prenatalnych, które mam 2 marca ☺️
U mnie nikt nie wie, prócz męża. W pracy jeszcze nikt, nie chce zapeszać i powiem po 13 tyg. Prace mam lekka.
 
A miałaś już usg robione ze podejrzewa krwiaka i jakie te twoje krwawienia są mocne,,? Ja to miałam miesiąc temu plamienie bez krwawienia a wczoraj przy podcieraniu śluz ze starą jakby krwią taki skrzep delikatny na usg nic kompletnie nie widać. Żadnego krwiaka nic kompletnie. Tak sobie myślałamczy organizm może tak reaguje na termin miesiączki już sama niewiem
tak może reagować Nasz organizm na termin w którym powinna być @ 😊
 
U mnie ze względu na L4 w pracy już wiedzą a... z rodziny jezcze nikt nie wie 🤭 chcemy powiedzieć po piątkowej wizycie bądź po prenatalnych, które mam 2 marca ☺️
U nas też jeszcze nikt nie wie, ale jesli w środę po wizycie wszystko będzie w porządku to w sobotę mówimy teściom i takiej bliskiej znajomej bo miałam być u niej chrzestną ale ze względu na przepuklinę i stres wolimy nie ryzykować
 
A miałaś już usg robione ze podejrzewa krwiaka i jakie te twoje krwawienia są mocne,,? Ja to miałam miesiąc temu plamienie bez krwawienia a wczoraj przy podcieraniu śluz ze starą jakby krwią taki skrzep delikatny na usg nic kompletnie nie widać. Żadnego krwiaka nic kompletnie. Tak sobie myślałamczy organizm może tak reaguje na termin miesiączki już sama niewiem
USG już miałam 3 razy robione ale tam jest wszystko ok. Przed ciąża miałam torbiele ale przy pierwszym ciazowym USG już ich nie bylo. Jedno krwawienie miałam dość silne ale wzięłam 4 duphastony i magnez i na drugi dzień już tylko plamienie.
A to jednorazowe plamienie miałaś ten miesiąc temu?
 
To znowu ja z jedzeniem, tak to moja niezdrowa porcja !😁
20210215_143240.jpg
 
reklama
Do góry