reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

A nosicie już spodnie ciążowe? Ja jestem w. 9 tygodniu. Jutro zaczynam 10. Ja widzę zmiany no I czuję po spodniach...mam nadzieję że to nie efekt kwarantanny.. 🙈
Ja mam 11+4 dziś.
Spodnie ciążowe noszę z uwagi na to że wszystkie "przed ciążą" nosiłam z wysokim stanem i już było mi ciasno a najgorzej po pracy - straaasznie cisnelo ledwo docierałam do domu żeby wskoczyć w dres. Gdybym nosiła "biodrówki" to jeszcze udałoby mi się powstrzymać od zakupu 😅
 
reklama
Kurczę czemu moja glukoza jest w innych wartościach podana 4,99 mmol/l bo co czytam to o cukrze w ciąży to jest w tych innych wartościach . Można to przeliczyć?
 
Kurczę czemu moja glukoza jest w innych wartościach podana 4,99 mmol/l bo co czytam to o cukrze w ciąży to jest w tych innych wartościach . Można to przeliczyć?

Wydaje mi się że na lnecie znajdziesz kalkulatory do przeliczania. Tu tabela
 

Załączniki

  • Screenshot_20210215_144109_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210215_144109_com.android.chrome.jpg
    257,3 KB · Wyświetleń: 41
USG już miałam 3 razy robione ale tam jest wszystko ok. Przed ciąża miałam torbiele ale przy pierwszym ciazowym USG już ich nie bylo. Jedno krwawienie miałam dość silne ale wzięłam 4 duphastony i magnez i na drugi dzień już tylko plamienie.
A to jednorazowe plamienie miałaś ten miesiąc temu?
Tak i było tak samo.
 
Ale ja mam poniżej normy 😢
Ahh przeczytałam co chciałam 🤭
Taaaaak! Uwielbiam :-) gotuję ja w mleczku kokosowym, daje do szklanek/słoiczków i na górę mus z dowolnych owoców. Uwielbiam!
Miałam tak raczej 7/8 teraz tylko mnie czasem ciągnie, ale to głównie jak szybko wstanę, albo przeciągam się w łóżku.

Odnośnie zwolnienia: planuję pracować do 5. miesiąca i w maju iść na zwolnienie. Pracuje teraz kilka godzin w tygodniu przed komputerem, ale czerwiec to u mnie stresujący czas i nie chce mi się w to bawić. Poza tym nikt nie doceni roboty w ciąży...
Ja pracuje zdalnie ale tez z maju mam zamiar iść na zwolnienie o ile do tego czasu wszystko będzie ok 😊 tez mam ciężki czerwiec w pracy wiec trudno niech sobie radzą
 
Jesc moge, w zadnej ciazy mnie nie odrzucilo od jedzenia,ale za to potem cierpie...ja mam cos takiego, ze wstane i musze jesc, bo mnie mdli z głodu, za 2 godz znowu, jak nie zjem to mi slabo i mam mdlosci jakby z glodu i tak wkoło , a wieczorami wzdęcia 😏
Ja mam dokładnie to samo, mdłości z głodu a potem mdłości po jedzeniu, jak zjem to przez pewien czas mam spokój, a potem znowu jazda. Najgorsze ze nie wymiotuje tylko wszystko stoi w gardle i mi się odbija. Mam wrażenie ze jakbym zwróciła to byłoby mi lepiej. A już myślałam ze trochę przeszło ;(
 
reklama
Hejka, przestałam w ogóle wchodzić na forum, bo dużo się dzieje i zapomniałam o tym :D
Dolegliwości mnie powoli puszczają, bo w sumie to już 12 tydzień się zaczyna (11+1), senna jestem, libido jak na sterydach 😂, jem normalnie, mdłości póki co nie ma, piersi bolą i brzuch ciągnie.
Jutro mam wizytę w LuxMedzie, samo USG, a w poniedziałek prywatnie lecę na PAPPA i USG genetyczne ✊🏻
Kupiliśmy z mężem sobie dopplera i słuchamy serduszka dzidzi 💞 tak mnie to uspokaja 😭
 
Do góry