reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja mam 11+4 dziś.
Spodnie ciążowe noszę z uwagi na to że wszystkie "przed ciążą" nosiłam z wysokim stanem i już było mi ciasno a najgorzej po pracy - straaasznie cisnelo ledwo docierałam do domu żeby wskoczyć w dres. Gdybym nosiła "biodrówki" to jeszcze udałoby mi się powstrzymać od zakupu 😅
Dokładnie ja 11+3 i to samo musiałam zrobić 🤣
 
reklama
Hejka, przestałam w ogóle wchodzić na forum, bo dużo się dzieje i zapomniałam o tym :D
Dolegliwości mnie powoli puszczają, bo w sumie to już 12 tydzień się zaczyna (11+1), senna jestem, libido jak na sterydach 😂, jem normalnie, mdłości póki co nie ma, piersi bolą i brzuch ciągnie.
Jutro mam wizytę w LuxMedzie, samo USG, a w poniedziałek prywatnie lecę na PAPPA i USG genetyczne ✊🏻
Kupiliśmy z mężem sobie dopplera i słuchamy serduszka dzidzi 💞 tak mnie to uspokaja 😭

Mogę zapytać jaki dokładnie Doppler? I czy łatwo znaleźć serduszko??
 
A nosicie już spodnie ciążowe? Ja jestem w. 9 tygodniu. Jutro zaczynam 10. Ja widzę zmiany no I czuję po spodniach...mam nadzieję że to nie efekt kwarantanny.. 🙈
Ja też jutro zaczynam 10 😉 na razie nie czuje i nie widzę zmiany w kształcie brzucha ;) liczyłam na to że piersi trochę mi urosną ale chyba płonne moje nadzieje 🤣 deska to deska 😂
 
Ja teraz dość mało wychodzę z domu ale mam takie jedne luzniejsze legginso/spodnie i jedynie w nich potrafię chodzić poza domem, wszystkie inne spodnie już mnie cisną. W domu chodzę sobie na luzie w dresikach, więc nie ma problemu 🙂
 
Ja miałam 92 glukozy mimo że skoczyło o 10 względem badań sprzed 4msc i 1,5 roku i też lekarz stwierdził że wszystko w normie :D Dietę w sumie mój organizmsam narzucił bo odrzuca mnie od słodyczy xd
 
Witajcie 🙂 czytam Was od jakiegoś czasu, postanowiłam w końcu dołączyc. Dziś 10+6. To moja pierwsza ciąża, w podeszłym wieku 🙈 rocznikowo 39 ale we wrześniu będzie jeszcze 38 😉 dużo obaw, lęku, niepewności... póki co wszystko w porządku 😊 objawy typowe, nudności bez wymiotów, zmęczenie, senność i smaki niewiadomo na co 🍋🍎🍐🥝🥔🥐🍟
Pozdrowienia dla wszystkich oczekujących 👶
 
reklama
Ja mam dokładnie to samo, mdłości z głodu a potem mdłości po jedzeniu, jak zjem to przez pewien czas mam spokój, a potem znowu jazda. Najgorsze ze nie wymiotuje tylko wszystko stoi w gardle i mi się odbija. Mam wrażenie ze jakbym zwróciła to byłoby mi lepiej. A już myślałam ze trochę przeszło ;(
O dokladnie tak mam, lepiej juz zwymiotowac 🤐
 
Do góry