reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Aaa a ile taka przyjemność kosztuje? :)

U mnie w szpitalu było 1800 zł.

Oczywiście bez tego tez się da urodzić. Ale ja mam czasem problem z obcymi ludźmi, a ta położna była z polecenia i dwa razy się z nia spotkałam przed porodem. No i ona akurat była przełożoną położnych na tym oddziale.

Dla mnie to na pewno lepsze rozwiązanie niż dawać potem w łapę w szpitalu. Tutaj normalnie podpisałam umowę i zapłaciłam w kasie szpitala.
 
reklama
My dzis powiedzielismy moim rodzicom. Narazie tylko im, mojej siostrze i jednej kolezance ktora tez jest w ciazy. W pracy powiem dopiero po wizycie lekarskiej bo różnie to moze byc. Szczerze mowiac najgorzej boje sie powiedzieć w pracy bo zawsze jak ktos zachodzil w ciaze to potem byly takie jakby niemowione pretensje do tej osoby. Strasznie sie stresuje myslac o tym.
Czytam wątek od początku i odpisuje na bieżąco. Ja jak powiedziałam o trzeciej ciąży to moja szefowa prawie zeszła na zawał. Powiedziała, że trzeciej ciąży się po mnie nie spodziewała i że zatrudni już kogoś bez macicy :-(. Teraz jestem w czwartej ciąży. Mam tym razem szefa i też się boję. Jeszcze nikomu nie mówiłam w pracy. Obecnie jestem 7t6d.
 
Ja wczoraj zdecydowalam sie na pierwsze gacie ciążowe 😂bo mnie już tak wydęło.. Puki stoje ok ale jak siedze to ciśnie mnie wszystko. Oczywiście lidlowskie, bardzo fajne jeansy i rajstopki 😊 do tego kupiłam balsam z palmersa na rozstępy,któraś używała?
 
Zapiekanka gotowa trafiła do piekarnika.. Dałam ser pleśniowy nawet 😂😂😂 chyba znów mi się smaki zmieniają 🤔 czyżby teraz tydzień serowy 🤔
IMAG1288.jpg
 
Ja wczoraj zdecydowalam sie na pierwsze gacie ciążowe 😂bo mnie już tak wydęło.. Puki stoje ok ale jak siedze to ciśnie mnie wszystko. Oczywiście lidlowskie, bardzo fajne jeansy i rajstopki 😊 do tego kupiłam balsam z palmersa na rozstępy,któraś używała?
Ja też już od tygodnia chodzę w ciążowych 😁
 
reklama
Do góry