reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja miałam od początku ciąży dawkę zwiększoną z 75 na 88. Ostatnie TSH 1.8.
Ja biorę dawkę 50, ale nigdy nie miałam problemu z tsh, dopiero w czasie ciąży. Lekarka mówiła że na kontroli 2.03 pewnie będzie musiała mi zwiększyć dawkę. Zobaczymy. Mam nadzieję że choć trochę spadło tsh, że nie rośnie 😐😐
 
20210212_201807.jpg

Nie wiem czy dobrze wstawiam 😁 takie zdjęcie udało się dzis zrobic Maluszkowi ❤
 
reklama
Moja córka to w brzuchu tak wywijała, że pod koniec to leżąc patryzlam na wybrzuszenia podczas akrobacji, klade reke w rym danym miejscu i sobie mysle, jaka fajna mała stópka albo rączka [emoji3059][emoji3059]
Raz jak mi skopała żebra, to aż zwinelam sie z bólu [emoji1787] a jakiś czas temu jej o tym pryzpomniałam, to powiedziala... "Chcesz to mogę teraz mocniej" po czym diabelsko się zaczela śmiać [emoji1787] ma specyficzne poczucie humoru po mnie. Ale fjanie, że dzieli nas w sumie niecałe 20 lat, bo nie dość że mam z nią fajną relację matka-córka, to jeszcze fajna z niej prztjaciółka jest.
Hyhy moja druga też wywijała w brzuchu ,także wiedziałam że diabełek będzie 😂 nawet udało mi się to nagrać, bo za każdym razem jak probowalam to się uspokajala 😂😂😂😂 też mam relacje z pierwsza takie luźne ,że tak napisze ,czyli gadamy o wszystkim ona mi może się zwierzyć ja z nią moge pogadać ,ciekawe jak będzie z druga 🤗
 
Do góry