reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
No to właśnie niektóre dziewczyny na KTG z cola przychodziły żeby pobudzić maleństwo[emoji23][emoji23] przyciskiem ruch raz na jakiś czas zaznaczały tylko , a ja z kolei nie mogłam nadążyć [emoji16] ciekawe jak będzie tym razem [emoji854]
No ale przynajmniej dawał o sobie znać. Ja przy córce to nie raz miałam zawał. Tez ciagle musiałam jeździć na KTG, bo narzekałam lekarzowi, że nie czuje ruchów, a on mi kazał liczyć po 4 na godzinę i ciagle te słodycze jadłam żeby tylko to dziecko pobudzić 😒 a ja to tak średnio za słodyczami i muliło mnie to strasznie 🥴
 
Ja się kiedyś najadlam strachu, bo jak w 1 ciąży leżałam na patologii to przyszli mk zrobić ktg. Przez długa część córka miała tętno aż 180, A potem zaczęło spadać do normy. Okazało się, że to przez to, że przed ktg zjadłam sporo czekolady z orzechami. 🤣
 
No ale przynajmniej dawał o sobie znać. Ja przy córce to nie raz miałam zawał. Tez ciagle musiałam jeździć na KTG, bo narzekałam lekarzowi, że nie czuje ruchów, a on mi kazał liczyć po 4 na godzinę i ciagle te słodycze jadłam żeby tylko to dziecko pobudzić [emoji19] a ja to tak średnio za słodyczami i muliło mnie to strasznie [emoji3061]
No to faktycznie można bylo dostać zawału [emoji85]oby teraz trafiło Ci się bardziej ruchliwe dziecko[emoji16]

Ja czułam ruchy bardzo często ale nie były one nigdy bardzo intensywne w odczuciu bo miałam łożysko na przedniej ścianie, które jednak trochę amortyzowalo. Nie dostałam nigdy od synka kopniaka , który by mnie zabolał [emoji16]
 
Ja się kiedyś najadlam strachu, bo jak w 1 ciąży leżałam na patologii to przyszli mk zrobić ktg. Przez długa część córka miała tętno aż 180, A potem zaczęło spadać do normy. Okazało się, że to przez to, że przed ktg zjadłam sporo czekolady z orzechami. [emoji1787]
To też się strachu najadłas..tak jak tej czekolady [emoji23]
 
Ja już po wizycie, wszystko oki [emoji3059] maluch ma 2.71 cm, tętno 172 (lekarz mowil, że norma w tym tygodniu jest do 180). Wg om 9t2d, wg usg 9t4d, także chyba w sam raz[emoji16] oby dalej tez bylo dobrze [emoji173]
Super wieści [emoji846]masz jakies zdjęcie ? [emoji7]
 
Dziewczyny, a któraś z was zażywa euthyrox?
Ja miałam przed ciąża zawsze tsh w granicy max 1.8. Teraz wskoczyło na 4.13 - badania tydz temu w sobotę. We wtorek przepisano mi euthyrox. Jak myślicie kiedy zrobić kontrolę tsh?
 
reklama
Dziewczyny, a któraś z was zażywa euthyrox?
Ja miałam przed ciąża zawsze tsh w granicy max 1.8. Teraz wskoczyło na 4.13 - badania tydz temu w sobotę. We wtorek przepisano mi euthyrox. Jak myślicie kiedy zrobić kontrolę tsh?
Po 2-3 tygodniach ale najlepiej dopytaj lekarza
Też biorę euthyrox tyle, że na tarczycę chorowałam przed ciążą. TSH w ciąży mi skoczyło z 0.5 do 4.7 . Obecnie przyjmuje dawkę 125
 
Do góry