reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Tak ja mam Hanię wybrana. A dla chłopca chyba z 5. Wiec chyba będzie lepiej jak by sie urodziła dziewczynka ale zawsze chciałam syna mieć. A i po za tym na naszej ulicy same chłopaki się rodzą nawet trzy lata temu były trojaczki 😱
ja się w tamtej ciąży do samego porodu nie mogłam zdecydować 😃 jak urodziłam to mąż jak szedł zapisywać to jeszcze raz się mnie pytał czy napewno tak. No i jest Hania 😃 teraz nawet nad tym nie myślę 🙉
 
reklama
ja się w tamtej ciąży do samego porodu nie mogłam zdecydować 😃 jak urodziłam to mąż jak szedł zapisywać to jeszcze raz się mnie pytał czy napewno tak. No i jest Hania 😃 teraz nawet nad tym nie myślę 🙉

Dziewczyny , u nas do dziewczynki to była Marta lub Zofia, ale jak przeczytalam Hania, to byłam w szoku że o tym nie pomyślałam, pieknie imie :)

dla chłopaka podoba mi się Bartosz, ale tak nie damy pewnie, bo będa wołać i tak Bartek - tego zdrobnienia nie moge przeżyć ;D wiec dla chłopca na razie nie mamy :)
 
Mi Hania się podoba, ale za bardzo popularne jak dla mnie. U córki w żłobku, uwaga, 9 dziewczynek, w tym 5 Hani, a to w jednej grupie tylko, na osiedlu u nas 3 Hanie na 20 domów, trzy moje koleżanki też tak nazwały, więc ja już odpadam;)
Dziewczyny , u nas do dziewczynki to była Marta lub Zofia, ale jak przeczytalam Hania, to byłam w szoku że o tym nie pomyślałam, pieknie imie :)
Tak samo dla chłopców Antoś, ładne imię ale sami Antosie wokół[emoji85]

dla chłopaka podoba mi się Bartosz, ale tak nie damy pewnie, bo będa wołać i tak Bartek - tego zdrobnienia nie moge przeżyć ;D wiec dla chłopca na razie nie mamy :)
 
Wiecie co... Bardzo ale to bardzo jeszcze jakiś czas temu podobało mi się to forum. Ale od jakiegoś czasu coraz częściej czytam posty żeby już o czymś nie mówić, a to o polityce, a to o poronieniach, a to o obawach... I zastanawiam się w końcu po co jest to forum? Bo chyba po to żeby się wygadać, poradzić i skonfrontować informacje i tak było na początku... A z czasem okazuje się że część tematów zakazanych bo ktoś ma takie ,, widzi mi sie'' albo temat jest niewygodny. A co najlepsze to osoby które piszą, że taki czy taki temat jest zakazany bo tej osoby ten temat na ten moment nie dotyczy.. Ale odwleka się tydzień a ta sama osoba zaczyna temat który wcześniej sama zanegowała.
Wszystkim wam życzę wszystkiego dobrego, zdrowia i szczęśliwego rozwiązania we wrześniu! Ja się wypisuje, bo przestałam się czuć komfortowo. Pozdrawiam! 👋
 
Ja właśnie też nie wiem, codziennie jakieś zadręczanie się, zamartwianie bo a to są objawy, a to objawów nie ma. Nie ma co się zadręczać, po co się stresować?
Tak samo nie ma co porównywać ciąż, to że koleżanke kłuł brzuch i poroniła nie znaczy, że u kogoś innego też tak bedzie.
Może to brutalne, ale jak ma się coś złego stać to i tak się stanke, chociazbyscie 9 miesięcy leżały z nogami u góry, niestety, natury nie da się oszukać. Jednak większość ciąż kończy się dobrze, więc myślcie pozytywnie;)
😂😂 to samo miałam napisać z tymi dogami do góry , z ust mi to wyjęłaś 😃 ale taka prawda jest , możemy tylko dbać o siebie , ewentualnie jak coś się dzieje to hormony wziąść i już nic więcej nie zrobimy. Co się ma stać to się stanie.
 
Mi Hania się podoba, ale za bardzo popularne jak dla mnie. U córki w żłobku, uwaga, 9 dziewczynek, w tym 5 Hani, a to w jednej grupie tylko, na osiedlu u nas 3 Hanie na 20 domów, trzy moje koleżanki też tak nazwały, więc ja już odpadam;)
O kurde niej pomyślałam ze aż tak popularne u nas Zosia Amelia i Lilianna króluje
 
reklama
To mnie wystraszyłaś, ja nie biorę zadnych leków, a wizytę nastepna mam dopiero za miesiąc. Mysle, ze gdyby cos sie działo to na pewno przyjmie mnie wczesniej, ale spojrzal na usg, na moje wyniki badan i kazal przyjsc za miesiac. A ginekologiem jest naprawdę dobrym..
Gosiu nie stresuj się, nie każda dziewczyna bierze luteinę czy duphaston. :)
A co do testu PAPPA to ja już jestem w 99% zdecydowana zrobić. Mam 31 lat.
 
Do góry