reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
No niby coś takiego jest, ja pamietam jak córeczka była bardzo malutka i podczas snu trochę otwierała oczy i patrzyła do góry, to 90letnia babcia mojego męża mi powiedziała, ze ona sobie z aniołkami rozmawia 😃
A moja koleżanka widzi co jakiś czas jakby czarny dym , chmurę nad łóżeczkiem synka. To jest dla mnie absurdalne ale ona nie należy do jakichś głupich wymyślających historie ludzi. Brrr ja bym już dawno na jej miejscu do psychiatry poleciała....ale przypuszczam że ma coś z oczami.
 
Mój syn ma czasem leki nocne, wtedy wyglada jak opętany [emoji23] rzuca się po łóżku jak karp! Czasem się do męża śmieje, ze po księdza trzeba dzwonić [emoji2370]
 
Mój syn ma czasem leki nocne, wtedy wyglada jak opętany [emoji23] rzuca się po łóżku jak karp! Czasem się do męża śmieje, ze po księdza trzeba dzwonić [emoji2370]
Mój też miał taki okres , budził się spocony tętno jak szalone oczy jak 5 zł i się czegoś bał , pokazywał coś w głębi pokoju i mówi że się boi a potem zasypił.
 
reklama
Do góry