reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Jakaś senna dziś jestem.. Zmeczona.. W pracy co chwilę coś podjadalam(dobrze że nie pracuje w spozywce😂) nawet wzięłam sobie rybę w puszce i Zeżarłam ,zaraz po niej ,pączka 😂 u mnie od wczoraj fasolka wege po bretonsku i tez nie pomaga na zaparcia.. Ale bąki są straszne 🤣 jutro robię dorsza.. Tylko nie wiem czy tradycyjnie w panierce czy jak.. 🤔 i może pyry do tego z groszkiem zielonym z masełkiem i śmietaną 🤔
A ja ciągle czerpię od Ciebie inspirację żywieniową :D
Cześć dziewczyny. Ja tez dziś po wizycie. Od kilku dni miałam „brudzenie” takie ciemne, o którym wiele z Was pisało. Moja lekarka przepisała dupka 3x1 ale tez uspokoiła, ze to normalne i zdarza się bardzo często. Za dwa tyg mam prenatalne i tydzien wcześniej pappa. Miałam tez bakterie w moczu wiec jutro oddaje jeszcze siku na posiew bo być może trzeba będzie znów podać antybiotyk blee ponoć plusem jest brak leukocytów wiec chociaż tyle. Wrzucam tez fotkę - śmieszne takie ludziki na tych usg teraz się pokazują :) u mnie 10+ 3 :) Pozdrawiam :)
Fajny dzieciaczek :)
Fajne te Wasze zdjęcia z profilu :)
mój jest chyba góry :D
Jakie nóżki CUDNE ❤️!
Dziś zaczęła lecieć mi krew, pojechałam na pogotowie i niestety nie ma już akcji serca 6+6 😢Lekarz poleciła mi poczekać tydzień na poronienie, inna dała mi skierowanie na zabieg do szpitala. W sumie spotkałam się z dwiema opiniami lekarzy. Jak wyglądały Wasze poronienia? Co polecacie?
Jezu nie... :( To było jak wystrzał z pistoletu... Strasznie, strasznie mi przykro... :( z mojej perspektywy, jeśli już krwawisz, poczekaj wą wszystko samo się oczyści...
Wracam z wizyty z pozytywnymi wieściami. Dzidziuś ma już 3,37 cm, serduszko prawidłowo bije, u nas 170 podobno to normalne tempo w tym wieku w którym jest obecnie.
Termin porodu zostaje utrzymany taki jak był czyli 09.09 :)
Na USG maluch stał na głowie i machał rękami i chyba widząc ten widok ruszania rączek zaczęło do mnie docierać, że tam naprawdę jest żywy człowiek który sobie rusza rękami tak jak mu się podoba i stoi na głowie bo ma taki dzisiaj kaprys 😍
Odstawiona została luteina i duphaston z czego osobiście przeogromnie się cieszę. Chyba powoli mogę zacząć się uspokajać. Ta wizyta nie brzmiała już tak złowrogo jak poprzednio, że jak do 2 tygodni się utrzyma to będzie dobrze. Dzisiaj już usłyszałam, że jest dobrze. ❤️
:D gratulacje :D ! Duży Maluch już!
dziewxzyny !!!!! Poszłam rano siku i po podtarciu miałam czerwono brązowa wydzielinę 😢🥺😭😩. Tylko po pierwszym razie bo później już nic nie było . Ja nie wierze w to😭
Będzie dobrze, ja też od czasu do czasu plamię, ale jest ok. A teraz już wszystko przeszło? Jak się czujesz? Tam wszystko jest mocno ukrwione, może pękło jakieś malutkie naczynko.

POWODZENIA NA DZISIEJSZYCH WIZYTACH :)!!!
 
Proponuję zbadać TSH😉
Już badałam, raz mi wyszło 2.6 skonsultowałam z lekarzem, kazał powtórzyć +Ft3, ft4 i anty TPO i anty tg. Powtórzyłam okazało siee nagle spadło do 1.6. Następna kontrola za tydzień i jak będzie za wysokie to wkracza euthyrox, na który już dostałam receptę i nawet go wykupiłam. Ale dzięki 🙂
 
A mi jest ciągle zimno! Czy wam też tak jest? W domu prawie 25stopni a ja w leginsach, grubych skarpetach, bluzie i pod grubym kocem... Nie wiem co się dzieje. Raczej zawsze byłam,, gorąca dziewczyna''. W zimę chodziłam w cienkiej kurtce a pod kurtka koszulka... Masakra
U mnie to samo. Całymi dniami pod kocem siedzę ❄️
 
reklama
Do góry