reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
W tym kraju już i tak za dużo rozdajemy ;) naprawdę. Bezpłatna służba zdrowia dla bezrobotnych, roczny macierzyński, 100% płatne l4 przez cała ciąże, kosiniakowe, zasiłki, 500+. Kiedyś koleżanka z USA powiedziała mi, ze musimy
Już po wizycie. Serducho bije jak dzwon [emoji3059][emoji3059] maluch ma ponad 1cm. Nastepna wizyta za dwa tygodnie, z wynikami wszystkich badań. Prenatalne na 16 marca mam już umowione [emoji3059] a potem poltorej godizny stania w kolejce po pączki [emoji1787]
Ale super. Mam nadzieje ze tez przyniosę dziś dobre wiesci. Trzymajcie kciuki, mega się boje 😭
 
Na apce dzis mam, ze dzidzi tworzą się zalążki zębów! Zawsze mnie to zadziwia, ze taka mala istotka 2cm, ma juz w sumie prawie wszystko 🥰
 
Już po wizycie. Serducho bije jak dzwon [emoji3059][emoji3059] maluch ma ponad 1cm. Nastepna wizyta za dwa tygodnie, z wynikami wszystkich badań. Prenatalne na 16 marca mam już umowione [emoji3059] a potem poltorej godizny stania w kolejce po pączki [emoji1787]
Ale super😁 Ja mam wizytę jutro. Liczę na podobne widoki bo chyba jesteśmy na podobnym etapie (Ja 7+4).
Pączka zjadłam już wczoraj. Korzystałam z chwili bo miałam akurat ochotę. Zwykle mdli mnie jak tylko pomyślę o czymś słodkim😉
 
Już jestem po wizycie i pączkowym obżarstwie.
Gin założył mi kartę ciąży. Wyniki badań w normie. Bejbik rozwija się prawidłowo, ma 4cm, z usg wychodzi 11+2 i termin niby na 31.08 chociaż nadal trzymamy się 3.09 😁 Musze znalźć lekarza, który wykona mi papp-a bo mój gin nie ma sprzętu 😠 Kolejna wizyta na początku marca.
 
reklama
Do góry