reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Bo się sprzedali za pińcet...jak słyszałam od ludzi wykształconych "a ja na pis glosuje bo przynajmniej to pińcet dają" to nóż w kieszeni mi się otwierał a teraz co.. Tak mocno na nich kurw*** a to dzięki nim mamy to co mamy
dokładnie, 500+ dali, ale wszystko poszło do góry, żeby mieli na to rozdawanie 😂 i na jedno wychodzi. 2 miliardy na TVP dla nich to nie problem, ale WOŚP to zło 🙄
 
Ja to chyba jakaś dziwna jestem.... większosc z was już w pracy i w rodzinie powiedziała o ciąży, kupujecie spodnie ciążowe, poduszki itd a ja mimo, że dziś mam 9t1d to ciągle myślę ze na to wszystko jest za szybko, że na kolejnej wizycie mogę się dowiedzieć że już jest po wszystkim.... Nie mam mdłości, piersi już mnie prawie nie bolą, nie czuje się jakbym w ciąży byla. Podziwiam was za optymizm 😊 też bym tak chciała a czuję, że każdy kolejny dzień przynosi mi tylko większego doła... Nie wiem czemu tak jest... chciałabym się cieszyć tą ciąża a kompletnie nie potrafię
Niestety tez tak mam żyje od wizyty do wizyty i kompletnie nie potrafię się cieszyć a wręcz doszukuje się nieprawidłowości. Mam nadzieje ze po prenatalnych odetchnę, chcociaż wtedy zaczną się inne problemy 😉
 
nie, rodziłam w Suchej Beskidzkiej, o NT nawet nie myślałam, bo słyszałam same marne opinie. A Ty tam rodziłaś?
Tak. Ja byłam bardzo zadowolona. Przyjemny czyściutki oddział , widok z okna na góry, miły personel. Końcem końców miałam CC i mój lekarz teraz powiedział że ktoś mnie bardzo perfekcyjnie pozszywał i blizny prawie nie widać. Ale minus taki że rodzina do sali nie może wchodzić tylko trzeba wyjść do korytarzyka żeby dziecko zobaczyć. W sumie to trochę na plus bo większość sali jest dwuosobowa i też bym się skrępowana czuła jakby rodzina koleżanki z łóżka obok przesiadywała by w sali . Ale ja byłam zadowolona bardzo.
 
Akurat spanie na plecach jest dość niebezpieczne i jednak warto tego unikac,ja tez tak sie budziłam, ale właśnie dlatego, ze ledwo dychalam 😒
Jest niebezpieczne w pierwszym trymestrze? Szczerze myślałam, ze pod koniec istotne jest spanie na boku? Ale teraz? Ja czasami się położę na plecach, bo mi tak wygodniej.
 
Tak. Ja byłam bardzo zadowolona. Przyjemny czyściutki oddział , widok z okna na góry, miły personel. Końcem końców miałam CC i mój lekarz teraz powiedział że ktoś mnie bardzo perfekcyjnie pozszywał i blizny prawie nie widać. Ale minus taki że rodzina do sali nie może wchodzić tylko trzeba wyjść do korytarzyka żeby dziecko zobaczyć. W sumie to trochę na plus bo większość sali jest dwuosobowa i też bym się skrępowana czuła jakby rodzina koleżanki z łóżka obok przesiadywała by w sali . Ale ja byłam zadowolona bardzo.
no to super☺️ dużo zależy na jaką zmianę się trafi i od nastawienia. Ja tam sobie nie wyobrażam rodzic w szpitalu gdzie nie ma lekarza prowadzącego, ja miałam wywoływany poród i lekarz mi dużo pomógł, w ogóle położne mnie dobrze traktowały. Nawet wcześniej mi mówił, że jak zacznę rodzic to mam dzwonić o każdej porze, że nawet jak nie będzie miał dyżuru to do nich zadzwoni i zawsze to inaczej wygląda. Ja nie jestem jakaś przewrażliwiona ale tak się bezpieczniej czułam 🙂 ale znowu koleżanka miała pierwsze CC w Suchej a drugie w Nowym Targu i powiedziała, że zdecydowanie woli NT także to nie ma reguły 😜
 
reklama
Pomocy! Dzisiaj mnie wzięło na przemyślenia i strach przed tym,ze coś z dzieciaczkiem będzie nie tak 😔 jestem obecnie w 9+5 kiedy wg Was wejdziemy w ten „bezpieczniejszy” okres?
 
Do góry