reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Niby nie ma bezpiecznego okresu ciazy, ale jednak w 14-15 tyg czulam siejuz bezpieczniej, tym bardziej po prenatalnych.

Ja tam mysle pozytywnie, tym samym kupilam dzis rajtki z nexta, cale 20cm dlugosci 😆🤣 no musialam....
Zobacz załącznik 1236602
Ja dzisiaj poszłam do HM po jakieś bawełniane, jasne gatki dla mnie, a oprócz tego wyszłam ze słodkim zestawem i skarpetkami 😂 po prostu staram się myśleć pozytywnie...
 

Załączniki

  • 6D007095-9FC5-4A8F-939D-C24F3CDF11C4.jpeg
    6D007095-9FC5-4A8F-939D-C24F3CDF11C4.jpeg
    432,4 KB · Wyświetleń: 75
reklama
Ostatnio wpadłam na stronę promocjedladzieci pl. Może da się tam coś ciekawego ustrzelić. Już zacieram rączki na promo, obok którego nie będę mogła przejść obojętnie. 😅
 
A co sądzicie o kupowaniu w ciucholandach? Ja osobiście sama sobie kupuje bo lubie takie grzebanie ;) Po drugie za szybko mi sie nudza ubrania żeby wydawać na nie bóg wie ile pieniędzy.
Ostatnio kupilam za grosze czyli 1zl czy 3 za szt ubranka dla maleństwa większość marki newbie ;) Mam juz cała torbę ;) Oczywiście na chłopczyka i dziewczynkę 🤣
received_1332536557125615.jpeg
 
A co sądzicie o kupowaniu w ciucholandach? Ja osobiście sama sobie kupuje bo lubie takie grzebanie ;) Po drugie za szybko mi sie nudza ubrania żeby wydawać na nie bóg wie ile pieniędzy.
Ostatnio kupilam za grosze czyli 1zl czy 3 za szt ubranka dla maleństwa większość marki newbie ;) Mam juz cała torbę ;) Oczywiście na chłopczyka i dziewczynkę [emoji1787]

Bardzo fajne rzeczy można tam znaleźć. Newbie, Zara i inne dość drogie ciuszki dobrej jakości (George chyba? Jakoś tak). Ja nie mam fajnego ciucholandu, ale teściowa mi przynosi czasem i jestem zadowolona.
 
A co sądzicie o kupowaniu w ciucholandach? Ja osobiście sama sobie kupuje bo lubie takie grzebanie ;) Po drugie za szybko mi sie nudza ubrania żeby wydawać na nie bóg wie ile pieniędzy.
Ostatnio kupilam za grosze czyli 1zl czy 3 za szt ubranka dla maleństwa większość marki newbie ;) Mam juz cała torbę ;) Oczywiście na chłopczyka i dziewczynkę 🤣
Jak mam wenę, to czasem lubie tam pogrzebać. Myślę, że kupowanie ubranek dla dziecka z ciucholandu, to spoko pomysł. Trzeba chyba tylko wybierać rzeczy, które przetrwają min 60° w pralce 😄
 
reklama
ja myślę, ze nie ma bezpiecznego okresu w całej ciąży, tak jak dziewczyny mówiły, są różne przypadki. Ale najważniejsze to myśleć dobrze, moja dziecko jest zdrowe i już

A co sądzicie o kupowaniu w ciucholandach? Ja osobiście sama sobie kupuje bo lubie takie grzebanie ;) Po drugie za szybko mi sie nudza ubrania żeby wydawać na nie bóg wie ile pieniędzy.
Ostatnio kupilam za grosze czyli 1zl czy 3 za szt ubranka dla maleństwa większość marki newbie ;) Mam juz cała torbę ;) Oczywiście na chłopczyka i dziewczynkę 🤣Zobacz załącznik 1236619
Ja jestem jak najbardziej za lumpami!! Często bywam i kupuję perełki.. ja dopiero po prenatalnych i to tych drugich zaczne ostre łowy😃 na razie dla mnie zdecydowanie za wcześnie, szczególnie że nie znam płci 😊😊
 
Do góry