reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Pomocy! Dzisiaj mnie wzięło na przemyślenia i strach przed tym,ze coś z dzieciaczkiem będzie nie tak 😔 jestem obecnie w 9+5 kiedy wg Was wejdziemy w ten „bezpieczniejszy” okres?
ja myślę, ze nie ma bezpiecznego okresu w całej ciąży, tak jak dziewczyny mówiły, są różne przypadki. Ale najważniejsze to myśleć dobrze, moja dziecko jest zdrowe i już !!!☀️☀️☀️
 
ja myślę, ze nie ma bezpiecznego okresu w całej ciąży, tak jak dziewczyny mówiły, są różne przypadki. Ale najważniejsze to myśleć dobrze, moja dziecko jest zdrowe i już !!![emoji3508][emoji3508][emoji3508]

Zarówno w ciąży jak i po ciąży mogą być różne problemy, a im dziecko większe tym większy strach, że coś może być nie tak. Wiec tak jak piszesz, trzeba myśleć pozytywnie, bo można zwariować [emoji2370]

Wiecie ile jeszcze nas czeka stresów? Trzeba sobie zostawić trochę zdrowia na resztę życia ;)
 
Pomocy! Dzisiaj mnie wzięło na przemyślenia i strach przed tym,ze coś z dzieciaczkiem będzie nie tak 😔 jestem obecnie w 9+5 kiedy wg Was wejdziemy w ten „bezpieczniejszy” okres?
Też miałam takie myśli, szczególnie ze od 3 dni dość intensywnie boli mnie brzuch, dzisiaj przy okazji badan ginekolog zrobila mi usg i jest wszystko w porządku,także nie zamartwiaj się nawet jeżeli będziesz miała chociażby takie objawy jak ja, musimy wierzyć ze bedzie dobrze 😊
 
Pomocy! Dzisiaj mnie wzięło na przemyślenia i strach przed tym,ze coś z dzieciaczkiem będzie nie tak 😔 jestem obecnie w 9+5 kiedy wg Was wejdziemy w ten „bezpieczniejszy” okres?
Niby nie ma bezpiecznego okresu ciazy, ale jednak w 14-15 tyg czulam siejuz bezpieczniej, tym bardziej po prenatalnych.

Ja tam mysle pozytywnie, tym samym kupilam dzis rajtki z nexta, cale 20cm dlugosci 😆🤣 no musialam....
20210210_111004.jpg
 
Głowa do góry mamuśki. Takie zamartwianie się jeszcze gorzej na was wpływa, a może być zupełnie bezpodstawne. Starajcie się dbać o swoje zdrowie psychiczne, bo zdrowa mama to zdrowa fasolka.

Mąż wysłany po pączki. Nie wytrzymie do jutra 😂
 
Ja to chyba jakaś dziwna jestem.... większosc z was już w pracy i w rodzinie powiedziała o ciąży, kupujecie spodnie ciążowe, poduszki itd a ja mimo, że dziś mam 9t1d to ciągle myślę ze na to wszystko jest za szybko, że na kolejnej wizycie mogę się dowiedzieć że już jest po wszystkim.... Nie mam mdłości, piersi już mnie prawie nie bolą, nie czuje się jakbym w ciąży byla. Podziwiam was za optymizm 😊 też bym tak chciała a czuję, że każdy kolejny dzień przynosi mi tylko większego doła... Nie wiem czemu tak jest... chciałabym się cieszyć tą ciąża a kompletnie nie potrafię
Nienjestes sama 😃my z chłopakiem mówimy dopiero w 4 miesiącu :) nic nie kupiłam z ciuchów itp:) spokojnie :)
Ja tez zbytnio objawów nie mam ale jest dobrze :)
 
Pomocy! Dzisiaj mnie wzięło na przemyślenia i strach przed tym,ze coś z dzieciaczkiem będzie nie tak 😔 jestem obecnie w 9+5 kiedy wg Was wejdziemy w ten „bezpieczniejszy” okres?
Ja mam tak samo, nieraz juz sobie myślę, że bedzie dobrze, ale ogolnie boję się 😪 dzis mam 9+0, w piatek wizytę u lekarza i jak o tym pomyślę to słabo mi się robi 😅 i to dopiero o 19.00... jeszcze te moje objawy są takie dziwne, wczoraj bardzo dobrze się czułam, juz mialam najgorsze myśli, dzis znowu mnie mdli i nic nie smakuje... żeby tak usnąć i obudzić się za kilka tygodni 😁
 
reklama
Niby nie ma bezpiecznego okresu ciazy, ale jednak w 14-15 tyg czulam siejuz bezpieczniej, tym bardziej po prenatalnych.

Ja tam mysle pozytywnie, tym samym kupilam dzis rajtki z nexta, cale 20cm dlugosci 😆🤣 no musialam....
Zobacz załącznik 1236602
Też już mnie po woli zaczyna nosić, żeby zacząć kupować jakieś pierdółki typu skarpetosy czy rękawiczki. Na razie się trzymam 😅
 
Do góry