reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Hej hej, wstalam i wyczekuje objawow mdłości..mam nadzieje, ze nie przyjdą, ale plecy cos mnie bolą.
Co do rąk w górze, to chodzi o to, ze moze sie zrobic slabo, ale to przy bardziej zaawansowanej ciazy, to samo ze spaniem na plecach jak juz jest duzy brzuszek, nie zaleca się.
Ja dzis oddaje najmłodszą do babci, mam nadzieje, ze będę sie dobrze czuła i cos w domu porobie.
Ej ty to masz z tą babcią dobrze😀
 
reklama
Z tym przeciąganiem to chyba nie ma reguły, tak samo jak z spaniem na plecach, cala tamta ciąże próbowałam zasnąć na boku a rano się budziłam na plecach i rękami do góry🤷‍♀️
Dwa miesiące przed porodem myłam okna bo się wprowadzaliśmy do nowego domu i czułam się dobrze i nic mi się nie stało, wiadomo, ze powolutku i na spokojnie. Człowiek czuje ile może 🙂
Co do podrażnień po goleniu to ja tez mam tym z problem ale odkryłam, ze bepanthen baby działa na to zadziwiająco dobrze 😁
Co do porodu rodzinnego, to ja nie chciałam męża przy porodzie, bo uważam, ze porodówka to nie miejsce dla mężczyzny, mi wystarczyło, ze czekal na korytarzu i jak urodziłam i mnie zeszyli to odrazu przyszedł. Lekarz i położna przez cały poród się śmiali, ze jest taki zestresowany tam 🤣a co dopiero przy mnie. Nawet jak przyszedł, bo zaczęli mi wywoływać o 6.00 a on przyjechał tak po 8.00 to lekarz się śmiał, ze pytal o mnie po nazwisku panieńskim i pierwsze mu powiedział, ze nie mamy takiej na oddziale 🤣Ale teraz w tej całej pandemii jak będzie możliwość porodów rodzinnych ale nadal zakaz odwiedzin to go chyba jednak wezmę, najwyżej przy partych go wyproszę, zawsze to będzie szansa zobaczyć dziecko odrazu po 😉
 
Witam z rana, po nocnych mdlościach ani śladu na szczescie, ale do 2 zasnąć nie mogłam przez to.

Która dzisiaj wizytuje? :-) powodzenia na wizytach dziewczyny :-)
 
Dziś nareszcie usłyszałam że ktoś na moje miejsce na przyjść do pracy,do teraz nie bardzo planowali raczej chcieli sobie dorzucić roboty i poczekać na mnie ale wtedy 3-4 m-ce po porodzie musialabym wrócić chociaż na kilka godzin tygodniowo,pewnie i tak się to skończy ale nie będzie presji i wroce tylko ogarnąć to czego ktoś inny nie może, więc luz, czuje się spokojniejsza
 
Ja to chyba jakaś dziwna jestem.... większosc z was już w pracy i w rodzinie powiedziała o ciąży, kupujecie spodnie ciążowe, poduszki itd a ja mimo, że dziś mam 9t1d to ciągle myślę ze na to wszystko jest za szybko, że na kolejnej wizycie mogę się dowiedzieć że już jest po wszystkim.... Nie mam mdłości, piersi już mnie prawie nie bolą, nie czuje się jakbym w ciąży byla. Podziwiam was za optymizm 😊 też bym tak chciała a czuję, że każdy kolejny dzień przynosi mi tylko większego doła... Nie wiem czemu tak jest... chciałabym się cieszyć tą ciąża a kompletnie nie potrafię
 
Ej ty to masz z tą babcią dobrze😀
Noo powiem Ci, ze to sie zaczelo w grudniu jak poszlam do pracy, babcia dziennie do malej przyjezdzala, bo wczesniej to sie widziały raz w miesiącu.... no a teraz na l4 i stwierdzilysmy, ze w kazda srode mala bedzie jeździć do babci 😁
Teraz to i weekend byla bo malowalismy.
Powiem szczerze , ze duzo mi to daje, cale 2 lata siedzialam z nia 24h 🥴🥴 a twraz chociaz jeden dzien moge odetchnąć 😅
 
reklama
Ja to chyba jakaś dziwna jestem.... większosc z was już w pracy i w rodzinie powiedziała o ciąży, kupujecie spodnie ciążowe, poduszki itd a ja mimo, że dziś mam 9t1d to ciągle myślę ze na to wszystko jest za szybko, że na kolejnej wizycie mogę się dowiedzieć że już jest po wszystkim.... Nie mam mdłości, piersi już mnie prawie nie bolą, nie czuje się jakbym w ciąży byla. Podziwiam was za optymizm 😊 też bym tak chciała a czuję, że każdy kolejny dzień przynosi mi tylko większego doła... Nie wiem czemu tak jest... chciałabym się cieszyć tą ciąża a kompletnie nie potrafię
Nie powinnaś tak myśleć, jestes w ciąży i ciesz się tym stanem.
Ja mimo, ze w glebi wiem, ze moze byc różnie, to myślę pozytywnie, ogladam sobie ciuszki, wyprawki,mysle jaka kupic dostawke do wozka czy boczna czy tylną itd, głowa do gory!
 
Do góry