reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Hej dziewczyny mało tu pisze ze względu na brak czasu. Powiedzcie mi czy wszystkie decydujecie się na badania prenatalne? Odczytałam się dużo o tych badaniach i mam wątpliwości i to nie małe. Chcialabym znać wasze stanowisko odnośnie tych badań 😊
Będę robiła USG i Pappa, 4 marca. Mam 35lat więc refundowane. Zastanawiam się jeszcze nad Sanco albo Nifty, ale to raczej tylko w przypadku złego wyniki testu podwójnego.
Też się obawiam, ale jednak wolę wiedzieć.
W dwóch poprzednich ciążach nie robiłam, tylko USG u gina prowadzącego.
 
Dziewczyny jak tam się czujecie ?:) jakie objawy :) proszę tu się skarżyć lub skalać z radości ze nie ma objawów 😄ja dzisiaj 8+5 czyli już 9 tydzień i w sumie bardzo małe mdłości i to tyle :)
ja dziś 9+6 i młodości znikome, ból głowy jakby przeszedł, ale takie drobne osłabienie. Muszę magnez kupić, bo czasem tez mi serducho przyspiesza/zwalnia😰
 
Hej dopadła mnie dziś arytmia serca.. Kurcze biorę witaminy, magnez nawet dwa razy dziennie, dha.. Jem pomidory bo potas... Długa była ta arytmia tym razem 🤔 macie jakieś sposoby może?
Powiem ci że ja w pierwszej ciąży miałam coś dziwnego z sercem. Jak tylko przeszłam się dłużej czy po schodach wchodziłam to serce dziwnie mocno ale nie równo pracowało tak jakby się obracało w środku. Byłam z tym nawet u kardiologa ale on nic niepokojącego noe widział . Jak urodziłam to przeszło. Ty też takie uczucie masz?
 
Powiem ci że ja w pierwszej ciąży miałam coś dziwnego z sercem. Jak tylko przeszłam się dłużej czy po schodach wchodziłam to serce dziwnie mocno ale nie równo pracowało tak jakby się obracało w środku. Byłam z tym nawet u kardiologa ale on nic niepokojącego noe widział . Jak urodziłam to przeszło. Ty też takie uczucie masz?
Tak podobnie aż tchu mi brakło, musiałam zacząć równo i głęboko oddychać żeby sie Ustabilizowalo.. Ale miałam w chwili odpoczynku czyli podczas jazdy autem do domu 🙄
 
Dziewczyny, a miała z Was może któraś tak, że w przeciągu wizyt wiek ciąży się zmienił?
Na pierwszym usg lekarz powiedział, że jest 7t0d, a na kolejnej wizycie równo po dwóch tygodniach powinno być 9t0d,a wedlug pomiaru wyszło 8t5d. Lekarz powiedział, żebym się nie martwiła, bo to żadna różnica i dziecko może być po prostu mniejsze, bo ja jestem niska, ale teraz się zastanawiam czy może nie rozwija się za wolno? Wyczytalam że na początku wszystkie dzieci rozwijają się i rosną tak samo..
 
reklama
U mnie lekarz specjalnie wpisał ze nie widać żołądka-żeby miec refundowane prenatalne bo inaczej bym musiała płacić
O widzisz każdy sposób dobry 😌 teraz tak sobie przypomniałam ze od Pani u której się rejestrowałam na prenatalne usłyszałam ze jeśli nie mam wskazań medycznych i jestem mieszkanka województwa opolskiego to mam za darmo, wiec może jakiś program po prostu prowadzą
 
Do góry