reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja mam 30 lat i badanie prenatalne i pappa mam za darmo ciekawe czemu ? Tez właśnie zastanawiam się czy jeżeli lekarz stwierdzi na usg ze wszystko jest w porządku jaki sens ma robienie testu z krwi ? Tyko z tego co zrozumiałam tam gdzie się zapisałam najpierw pobiera się krew a potem usg
U mnie lekarz specjalnie wpisał ze nie widać żołądka-żeby miec refundowane prenatalne bo inaczej bym musiała płacić
 
reklama
Jeśli chodzi o badania prenatalne, to jeszcze w ogóle nie rozmawiałam o nich ze swoim ginem, ale wiem, że na pewno chce je wykonać, tylko jeszcze w sumie nie wiem jakie. Mam nadzieję, że coś mi doradzi, bo z racji wieku i braku chorób w rodzinie nie należy mi się takie refundowane badanko. Zastanawiałam się nad testem NIFTY pro. Robiła go któraś z was?
 
Dziewczyny, wyszłam od lekarza, jest 2 cm Dzidziuś, serce bije [emoji3059][emoji3059][emoji3059] nie wydrukował mi niestety zdjęcia więc dziś się nie podzielę. Z USG 8+4, z OM 7+5 [emoji16]
Dla takich wiadomości warto skakać z radości [emoji16][emoji3590]
 
Ja sama mam poważne rozmyślania czy robić Pappa. Moja koleżanka miała super wynik USG a Pappa jej statystycznie obliczyła ryzyko ZD. Stresowała się całą ciążę, ale lekarz jej powiedział że to jest tylko statystyka. Koniec końców urodziła zdrowe dziecko. Ja właśnie tego stresu chyba bym chciała uniknąć. Znam siebie i wiem, że byłabym mega spanikowana przez całą resztę ciąży. Nie wiem też czy ten test Pappa pokazuje jeszcze jakieś inne wady oprócz ZD etc. Muszę chyba ten temat obgadać z lekarzem u którego będę robić to badanie.
 
reklama
Do góry