reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczynki ja dziś od rana bułeczka z salcesonem szybko do Torunia na kwalifikacje. Jak wróciłam wciagnelam pierogi z mięsem i ruskie później zjadłam ptysia, zagryzłam pierogiem a teraz jem lody niewiem jak moje jelita chore to wytrzymają ale dziś jest szał.
 
reklama
Dziewczyny co powiecie i tej poduszce rogal? W Biedronce jest taka długa większa niż do teraz widziałam. W poprzednich ciążach nie miałam żadnej ale brakowało mi,miałam za to taka poduszkę prostokątna z Ikei i lubiłam ją
Teraz nie wiem czy kupić Rogala czy tego "precla" z biedry, nie wiem która lepsza?
 
W ogóle dziewczyny u mnie taka akcja, ze powiedziałam mojemu nowemu przełożonemu (od zeszłego tygodnia) o ciąży i był trochę w szoku, nie wiedział co powiedzieć. Powstał nowy zespół i miałam być dla niego wsparciem a tu taka niespodzianka. Ale cieszę się, że powiedziałam, kamień z serca trochę. Jak już się otrząsnął to zareagował bardzo pozytywnie. Nawet mnie zwolnił z pewnej czynności, która wymagałaby ode mnie większego kontaktu z ludźmi, a co za tym idzie ryzyko COVID byłoby większe, wiec jestem mu bardzo wdzięczna za tą decyzje.
 
Dziewczyny co powiecie i tej poduszce rogal? W Biedronce jest taka długa większa niż do teraz widziałam. W poprzednich ciążach nie miałam żadnej ale brakowało mi,miałam za to taka poduszkę prostokątna z Ikei i lubiłam ją
Teraz nie wiem czy kupić Rogala czy tego "precla" z biedry, nie wiem która lepsza?
To moja pierwsza ciąża, więc nie mam porównania, ale sądze, że kupie sobie takiego rogala. Jak okaże się niewygodny, to będe kombinować dalej. Moim zdaniem lepiej kupić i przetestować, niż się zastanawiać i pozbawić się szansy na podniesienie wygody 😁
 
ja brałam pregnę na początku, ale zmieniłam na prenatal uno, bo mój gin zlecił 800 kwasu foliowego, a w pregnie było 600 i niby mówił, żeby po prostu brać jeszcze folik, ale on znów ma 400 więc byłoby już za dużo. W prenatalu uno nie ma żelaza, a to warto najpierw zbadać, jaki się ma poziom i czy jest potrzebne.
Pewnie po 13 tyg. wrócę do pregny. Oprócz tego biorę Pregna Dha :) I Magnez. Tu nie zlecił mi konkretnej dawki, więc narazie jak pamiętam, to biorę :D i już mnie mniej ciągną mięśnie brzucha mam wrażenie
No właśnie w prenatalu Uno nie ma żelaza tylko zaczyna się od prenatalu duo i ja się zapytałam lekarza czy mogę zarzywać teraz takie żelazo na receptę a on na to że absolutnie nie , no chyba że mam skrajną anemię 😱
 
Maelduje i ja po wizycie, odetchnęłam pełną piersią, szkrabik ma 3cm, 9+5 uff... Wszystko dobrze, machało intesywnie rączkami 🥰
 

Załączniki

  • 33ca0b1b-bdce-4909-b190-5e55723f7f52.jpg
    33ca0b1b-bdce-4909-b190-5e55723f7f52.jpg
    48,8 KB · Wyświetleń: 101
reklama
Dziewczyny, czy któraś z was ma gorzki posmak w ustach? Dobija mnie to już🤦🏻‍♀️ myślałam, że to wina jedzenia, ale ostatnio czuję ten posmak po czymkolwiek co zjem. Ciągle gorzko na języku 😐
 
Do góry