reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja ciagle mam problem z zaparciami... pije bardzo dużo wody, staram się jeść błonnik, a jak się uda iść do toalety raz na dwa dni to sukces :( już nie wiem, co robić
 
Daj przepis na ciasto i farsz prosze ;) bo skoro tak często robisz to musi byc pycha a ja jeszcze nie robiłam ;)
Hehe ciasto to w sumie przesiana dowolna mąka (ja robie na oko, ale z reguly okolo kilo mąki idzie) plus gorąca woda (na oko, daję tyle żeby ciasto bylo mięciutkie), ewentualnie jakies przyprawy dla aromatu no i szczypta soli, a farsz to ok kilo pyrek ugotowanych, pół kilo półtłustego twarogu, podsmażona cebulka, sól, pieprz.
 
A co do waszych pierogów ruskich ja miałam wczoraj bo już od dwuch dni łazimy za mną. A teraz pierogi z kapusta i grzybami chodzą po glowie[emoji23]
Nie kuś [emoji1787] mi się marzą pierogi z suszonymi pomidorkami i brokułem, polane smażonym boczusiem [emoji3059]
 
ja brałam pregnę na początku, ale zmieniłam na prenatal uno, bo mój gin zlecił 800 kwasu foliowego, a w pregnie było 600 i niby mówił, żeby po prostu brać jeszcze folik, ale on znów ma 400 więc byłoby już za dużo. W prenatalu uno nie ma żelaza, a to warto najpierw zbadać, jaki się ma poziom i czy jest potrzebne.
Pewnie po 13 tyg. wrócę do pregny. Oprócz tego biorę Pregna Dha :) I Magnez. Tu nie zlecił mi konkretnej dawki, więc narazie jak pamiętam, to biorę :D i już mnie mniej ciągną mięśnie brzucha mam wrażenie
 
Ale mnie przyparł wilczy głód. Na szybko uratowałam się tortillą z podsmażoną drobiową parówką, żółtym serem i sałatą lodową. Sałatę dopychałam gryząc prosto z główki🤣 Uwielbiam ją❤🤣
 
reklama
Do góry