reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Jakiej rekrutacji? Do nowej firmy? Bo coś wcześniej byla gadka ale nie wiem czy to z Tobą :)
tak to chyba o mnie była mowa. Rekrutacja u nas w firmie, ale na wyższe stanowisko.
Uff dzień w pracy przeleciał jak z bicza. O dziwo dzisiaj mdłości zero :) możliwe że to tak jest, że jak się do ludzi idzie to jakoś trzeba się ogarnąć i nie ma się myśli o wymiotach. Może będzie na tyle dobrze, że nie będę musiała z tym L4 i ze zdalną kombinować.
Natomiast masakra jest mi przejść przez miasto. Mamy taki fatalny śnieg na chodnikach idzie się jak po plaży pełnej piasku. Dzisiaj już 3 razy mało co się nie przewróciłam.
 
reklama
Spieszę z dobrymi wiadomościami 🤗 dziękuję za trzymanie kciuków 😊 plamienie okazało się niegroźne, zarodek ma 7,4mm czyli rośnie prawidłowo 6+5, serduszko bije, Pani ginekolog nie widziała powodu plamien, też powiedziała, że moga to być pozostałości implementacji. Mówiła, żeby się nie przejmować brązowymi plamieniami i nie trzeba iść wtedy pilnie do lekarza, tylko w przypadku czerwonej krwi zaleca wizytę u lekarza.
 
u mnie identycznie 🤭
Dajecie nadzieje, ze u mnie juz gorzej nie będzie..ale to i tak jest super w porownaniu do tego, jak się czułam w ciąży z najmłodszą córką 🥴🥴


Ogolnie dziś mnie odwiedziła znajoma z 7 mies synkiem...o matulu, na rece NIE, siedziec NIE, na brzuchu NIE, wszystko NIE, cala wizyta krzyk i placz, o zgrozo...zęby mu wychodzą tal straszliwie, jak juz sobie poszli, to odetchnelam 😆
Do tego moja Amelka powiedziała, ze wszystkie zabawkisa jej i nic dzidziusiowi nie da...jak płakał i powiedzialam ze go bolą ząbki, to łaskawie przytargala swoj syropek, ze moze sie podzielić na ból 🤣🤣🤣 bedzie ciekawie....
 
Spieszę z dobrymi wiadomościami 🤗 dziękuję za trzymanie kciuków 😊 plamienie okazało się niegroźne, zarodek ma 7,4mm czyli rośnie prawidłowo 6+5, serduszko bije, Pani ginekolog nie widziała powodu plamien, też powiedziała, że moga to być pozostałości implementacji. Mówiła, żeby się nie przejmować brązowymi plamieniami i nie trzeba iść wtedy pilnie do lekarza, tylko w przypadku czerwonej krwi zaleca wizytę u lekarza.
Super ❤️
 
😂😂😂ja jestem z 14 listopada
 

Załączniki

  • 570F309E-81C6-45C2-A6B9-347EDFDA549C.jpeg
    570F309E-81C6-45C2-A6B9-347EDFDA549C.jpeg
    294,7 KB · Wyświetleń: 74
Dziewczyny a wy jak często macie wizyty? Bo ja ostatni raz byłam 1.5 tyg i do kolejnej jeszcze 2.5tyg i się zastanawiam czy jakbym poszła np w piątek bądź w sobotę to czy nie byłoby to zbyt obciążające dla maluszka... Chciałabym zobaczyć co u niego... I mieć pewność że serduszko jeszcze bije... Jestem w tym trudnym okresie, bo w poprzedniej ciąży mniej więcej na tym etapie zatrzymało się serduszko bez żadnych przesłanek 😶😶
Ja chodzę na wizyty co dwa tygodnie, lekarz mówi że usg nie zaszkodzi dziecku a mój stres już tak. Też w pierwszej ciąży zatrzymało nam się serduszko i stąd teraz moja panika. Teraz mam wizytę po tygodniu, bo wypada ten straszny tydzień w którym wtedy się to stało :(
 
Ja pierdziele co się ze mną dzieje.... chodze od okna do okna i wypatruje czy mój już przyjechał bo tak mi sie pączka chce 🤣🤣🤣 jeszcze teściowa dzwoniła że przyjedzie nam bigosik ugotować🥴

Przeczytałam o tym pączku i napisałam od razu do mojego, że bez paczka ma nie wracać do domu 😂tylko gdzie on kupi paczka o 19😂
 
reklama
Witam wszystkie 😊
Ale u Nas nasypało śniegu,normalnie 2x dłużej do pracy autostrada jechałam 😜
my do pracy godzinę jechaliśmy, z pracy y tak samo a to 25 km🤦

Jestem już po z dzidzią wszystko dobrze , serduszko bije ma rączki nóżki nawet mi kiwną główką że wszystko OK ❤️😃 Lekarz mówił że ciąża rozwija się prawidłowo żeby się zupełnie tym brudzeniem nie przejmować .

Już po, fasolka ma 11 mm, serduszko bije 160, na razie wszystko dobrze 🥰

Spieszę z dobrymi wiadomościami 🤗 dziękuję za trzymanie kciuków 😊 plamienie okazało się niegroźne, zarodek ma 7,4mm czyli rośnie prawidłowo 6+5, serduszko bije, Pani ginekolog nie widziała powodu plamien, też powiedziała, że moga to być pozostałości implementacji. Mówiła, żeby się nie przejmować brązowymi plamieniami i nie trzeba iść wtedy pilnie do lekarza, tylko w przypadku czerwonej krwi zaleca wizytę u lekarza.
Super dziewczyny!!! ❤❤❤

Ja po pracy.. Zajadam zapiekankę z surówka, pół zjadłam i mam dość 🤷 przed zapiekanka, ryba z puszki 🙄🙃 w między czasie gotuje wege fasolkę po bretonsku, na jutro bo w pracy o chlebie nie dam rady 🤔 dziś Zeżarłam w pracy dwa gniazda(tluste jakby pączki z dziura bez nadzienia)i pączka do tego pół litra mleka sklepowego 🙃
 
Do góry