reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

A mi dupa puchnie od samego patrzenia.
Mi o dziwo wgaa stoi caly czas w miejscu [emoji1787] wiec penwie gdyby nie ciąża, może by coś w dół zjechało. Ale i tka jest postęp, bo 3 lata temu od testu do pierwszej wizyty w dwa tygodnie przytylo mi się 3 kilo [emoji85] jak teraz bedize maksymalnie 10, no może 15 na plusie to bede usatysfakcjonowana [emoji1787]
 
reklama
Dziewczyny dzisiaj 9+3 i w końcu czuje się dobrze, czyzby koniec z mdłościami? Jak tak jest u Was na tym etapie? Jutro mam wizytę, nie mogę się już doczekać żeby usłyszeć że jest ok
 
Dziewczyny dzisiaj 9+3 i w końcu czuje się dobrze, czyzby koniec z mdłościami? Jak tak jest u Was na tym etapie? Jutro mam wizytę, nie mogę się już doczekać żeby usłyszeć że jest ok
U mnie podobny termin, ale niestety nie jest lepiej :( zazdroszczę!
tez nie mlge się doczekać wizyty, ale mma dopiero w przyszłym tygodniu w piątek :(
 
Mi o dziwo wgaa stoi caly czas w miejscu [emoji1787] wiec penwie gdyby nie ciąża, może by coś w dół zjechało. Ale i tka jest postęp, bo 3 lata temu od testu do pierwszej wizyty w dwa tygodnie przytylo mi się 3 kilo [emoji85] jak teraz bedize maksymalnie 10, no może 15 na plusie to bede usatysfakcjonowana [emoji1787]
Ja będę kwadratowa. Tyle pracy i wyrzeczeń.. Już widzę że geba jak księżyc.
 
Zeżarłam właśnie paczkę jeżyków, i pół pudelka pucrowych cukierków, zapiłam to butelką coli [emoji85][emoji85] kufffa. Czuję się tak błogo. Nastepne slodkie w czwartek, bo to tłusty będzie, a potem to nie wczesniej niż w marcu [emoji85] przesadzilam i to bardzo
 
Mi ostatnio też wyszedł cukier 91 i powiedział że to na limicie bo od 92 znaczyna się cukrzyca ciążowa. I oczywiście słodycze kazał odstawić i owoce jakieś tam... Wiec ja to tylko patrzę na słodkości 😶 ostatnio miałam urodziny i wszyscy zajadali się ciastem, dostałam kupę słodyczy bo nikt nic nie wie o ciąży i wysokim cukrze.
Zszdrosze wam wszystkim tych lodów, paczkow, coli i czekolad 🥰 ale w czwartek sobie pozwolę 👍
ja zaczelam sama dla siebie cukier badać,bo mój tata jest cukrzykiem i nadczo mam 76-80
Ja bym bez słodkości nie przeżyła 😍
 
Jezusku jeżyki!!! Po pracy lecę do sklepu ale mi smaka narobiłaś. Ja wczoraj kilka kawałków sernika z czekolada u mamy, poprawiłam macnugettsami mc Donaldasa - niech żyje zdrowie odżywianie!!! A jak się dowiedziałam ze jestem w ciąży to było niezłe gadanie ojeeej tylko awokado, brokulki i żadnych fast foodow i słodyczy... hahahaha....
 
ja zaczelam sama dla siebie cukier badać,bo mój tata jest cukrzykiem i nadczo mam 76-80
Ja bym bez słodkości nie przeżyła 😍
Ja też planuje zacząć kontrolować... Ja ledwo funkcjonuje zwłaszcza że w domu wszędzie cola stoi i słodycze w każdej szafce bo mój mąż jest typowym robalem 😂😂 ale czego się nie robi dla upragnionego dziecka🥰
Za tydzień idę na badania więc sprawdzę czy mi ten cukier już spadł czy coś się tam dzieje... Bo nie wyobrażam sobie lata bez lodów, mrożonej kawki z bitą śmietana czy gofrow 🤤🤤🤤
 
reklama
Co do porządków domowych - to jest coś, z czego szczególnie zrezygnowałyście? Mój mąż np. nie chce mnie dopuścić do czyszczenia łazienki, żebym nie wdychała tych chemikaliów - w sumie mi to odpowiada haha
Ja mam problem z odkurzeniem dywanu bo brzuch mnie wtedy boli no i domestosu nie używam. Dużo mąż pomaga. Mi każe leżeć i odpoczywać a sam naczynia zmywa, odkurza, w dzień wolny na zapas gotuje 🙂 także ja się zupełnie rozleniwię 😁
Dziewczyny dzisiaj 9+3 i w końcu czuje się dobrze, czyzby koniec z mdłościami? Jak tak jest u Was na tym etapie? Jutro mam wizytę, nie mogę się już doczekać żeby usłyszeć że jest ok
Musi być dobrze 🥰 u mnie od wczoraj odpuściły mdłości i mam nadzieję że nie wrócą a dziś 8+3
 
Do góry