reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Weź nic nie mów ja mam wizytę w środę, pierwsza.. Nic nie wiem co mam w srodku. A to będzie ten sam dzień ciąży kiedy byłam na USG w poprzedniej ciąży. Zobaczylam serduszko a następnego dnia w nocy poronilam
Ja np w trn sam dzien, co zaczely mi si eplamienia, zdazylam usłyszeć serduszko, a miedzy tym dniem a 8+2, kiedy skrzep mi jakis polecial, serduszko się zatrzymało. I musialam mieć łyżeczkownaie bo po tabletkach samo się nie xhcialo oczyscic.


W czwartrk bede miala 7+5, i akurat wizyta. Ni chu chu, wymuszę na lekaruz receptę na dupka w razie w, no chyba że podejdzie poważniej do sprawy niż moja była gin i sam z siebie mi dupka przepisze.
Od piątku bede pewnie co chwilę sprawdzac czy nic nie plamię, ale ni chu chu, teraz. Bedzie dobrze. Tamta ciąża byla jakas dziwna w sumie, bo od początku miałam przeczucie że coś jest nie tak. A teraz na spokojnie.
 
reklama
A w ogóle zastanawialyscie się nad detektorem tętna? Od którego tygodnia to działa?
ja używałam przy córce, bardzo słabo czułam ruchy i bardzo mnie uspokajał do samego końca :) teraz tez już czeka w szafie, chyba można od 12tc ale ja zaczęłam w 15tc, czasem ciężko uchwycić tętno i to tez stresuje.. ale polecam :)
 
tez się tego bałam na początku,ale po rozmowie z mężem doszliśmy do wniosku ze podzielimy się obowiązkami pół na pół [emoji1] żebym mogła szybko wrócić do pracy [emoji4]
My to najpierw po porodzie od razu żłobka szukamyni zapisujemy, bo po macierzynskim będę musiala do pracy wrocic. Mamy hipoteczny kredyt i nie mogę sobie pozwolić na urlop wychowawczy. Wiec w sumie jeden problem tylko bedize to rozwiazania.
 
My to najpierw po porodzie od razu żłobka szukamyni zapisujemy, bo po macierzynskim będę musiala do pracy wrocic. Mamy hipoteczny kredyt i nie mogę sobie pozwolić na urlop wychowawczy. Wiec w sumie jeden problem tylko bedize to rozwiazania.
tez bym musiała coś poszukać ❤️ jestem ciekawa ile ta przyjemność w ogóle kosztuje 😄
 
Czekam aż mąż przyniesie mleko, o na sniadanko robi owsiankę na mleku z brzoskwiniami z puszki. Pyyyyyycha. N aobiadek robimy leczo. A dzisiaj mam dyspense na wstawanie, no to mąż ogarnął poranne wyjscie z psem żebym mogla sie w miarę wyspać.
Bardzo dobrze, mój też z psem poszedł. 😁 chociaż on zawsze rano idzie. Więc dziś się lenimy😁😁😁
 
dziewczyny to sama radość [emoji3059] moja corka 17.02 będzie miała roczek, pamietam, jak nie mogłam się doczekać jak będzie sama główkę trzymać a teraz już wszędzie wstaje i zaczyna chodzić coraz więcej pojedynczych słów wypowiada, chce się sama ubierać, bierze szczotkę do włosów i się czesze, sama zasypia... No normalnie mi smutno bo dopiero była taka malusieńka, ja teraz nawet nie mam takich myśli, przy córce wszystko sama ogarniam jestem z nią sama w domu, nawet się za bardzo nie stresuje drugim dzieckiem, jakoś sobie grafik dzienny ogarnę [emoji3] jeszcze jest mąż po pracy może dużo zrobić

To ja bym chętnie wróciła do czasów jak syn się nie przemieszczał ;) pewnie zależy od dziecka, ale mój jest taki, ze się odwrócę na chwile, a ten już wisi na lampie [emoji23]
Moim zdaniem najfajniejsze są takie półroczniaki :) potem niestety wychodzi indywidualizm i czasem dochodzi do konfliktów [emoji2957]
 
Hello everyone 😁😁😁 . Jak się spało laseczki? Po sniadanku juz?

Nieee! Zrobiłam wczoraj wieczorem pyszny krem paprykowy, a że wieczorem mnie brało na rzyg to nie zjadłam. Dziś rano mówię lubemu, żeby starł parmezan, bo zjem krem. I co, wypadł mu z ręki garnek z DWOMA litrami czerwonego kremu, na białą podłogę, lodówkę, meble i ścianę 🙈

Trochę się zirytowalam.... ale walić biel ścian, co cholera teraz zjem? Chciałam zjeść krem z papryki! Aaaaa! 😂
 
Dziewczyny, trzeba być dobrej myśli, mój lekarz mi na wizycie powiedział, ze wszystko super na ten moment, ale mam się oszczedzac i jak by się coś działo, jakieś krwawienie, czy coś to mam odrazu dzwonić. Powiedziałam mu, ze jestem dobrej myśli i mam nadzieje, ze nie będzie takiej potrzeby. Różne są sytuacje w życiu, mojej koleżanki siostrze dziecko odcięło od łożyska w terminie porodu i straciła dziecko a w domu już pokoik i wszystko. A mamaginekolog straciła dziecko w 23tc, chociaż jest lekarzem. Po co się tak nakręcać? Życie jest nie przewidywalne, różne są sytuacje
 
reklama
tez bym musiała coś poszukać [emoji3590] jestem ciekawa ile ta przyjemność w ogóle kosztuje [emoji1]

Bardzo różnie, zależy od miasta, czy żłobek ma jakieś dofinansowanie, czasem się udaje z państwowym to w ogóle mega tanio.
My płacimy po odjęciu dofinansowania 1100 zł + wyżywienie, czyli dość sporo, ale jestem bardzo zadowolona z tego zlobka.
 
Do góry