reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

A ja schudłam 2,5kg haha
U mnie jedna waga pokazuje 74 (zwykła analogowa tradycyjna), a elektroniczna 79 [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787] dlatego zdecydownaie wolę zwykłą wagę [emoji1787][emoji1787][emoji1787] u męża ten rozstrzał jest mniejszy, bo jakies 2 kilo tylko [emoji1787][emoji1787][emoji1787] ale lepszy numer. Wzi@ł psa na ręce celem zobaczenia ile pies waży, potem zszedl z elektronicznej i wszedl sam. I co? Waga nez zmian [emoji1787][emoji1787][emoji1787] chyba elektroniczną musimy wymienić na nową
 
reklama
Wczoraj w sklepie dorwałam akurat przecenione ze. 129 na 60. Grzech bylo z tego nie skorzystać. Ale faktycznie, ceny dość spore, no ale to wydatek długoterminowy, bo przeciez we wrzesniu nie od razu wrocimy do formy, to ciążowe spodnie nadal będą przydatne tym bardziej, że lato już za nami bedzie :-)
też dziś w HM DORWALAM JEDNA PARE ZA 60ZL, CO PRAWDA LRKKO LUZNE JESZCZE ALE UROSNE
 
Ja mam zły dzień dziś, nie dość że na polu ponuro to jeszcze ryczeć mi się chce nie wiem o co. Słaba jestem, chciałam się rozruszać poszłam do ogrodu drzewka poprzycinać ale nie dam rady. I jeszcze ciągle ten kwas i gorycz w gębie czuje ehhhh....
O to to... Mąż mi telefonu nie odebral jak byl w pracy, a ja już prawie ryczę. Też mam tkai dzień na humorki [emoji849][emoji15] ale to w sumie dobrze, bo znaczy że hormony szaleją w dobrym kierunku.
 
Ewka34

No patrz😁 to będziesz mną kierować 😁😁 na wiosnę się ja wsadza czy na jesieni?
Obojętne, to jest bezobsługowy kwiat, wsadzasz rozrasta się a potem korzenia możesz na wieeele części podzielić i powtykać gdzie chcesz . Ciężko się potem nawet pozbyć bo jak tylko troszkę w ziemi zostanie to rozrasta się na nowo.
 
A mój mąż dziś mi stąd ni zowąd zadzwonił do mnie powiedzieć że mnie kocha [emoji173][emoji173][emoji7]
Zazdro :-) mój z gatunku tych co rzadko okazyją emocje ale coraz czesciej widze że mu bardzo zlaeży.

Ej no bez kitu. Zaraz naleśniki mam robić, i zaczelam płakać bp na pewno mi nie wykdą[emoji848] czy to już naprawdę te prawdziwe humorki ciążowe? Bo tka jakos dziisaj co chwile na wszystko placze.
 
Obojętne, to jest bezobsługowy kwiat, wsadzasz rozrasta się a potem korzenia możesz na wieeele części podzielić i powtykać gdzie chcesz . Ciężko się potem nawet pozbyć bo jak tylko troszkę w ziemi zostanie to rozrasta się na nowo.
Tak i nawet nie trzeba go wykonywać jak dalii czy kanny
 
reklama
U mnie jedna waga pokazuje 74 (zwykła analogowa tradycyjna), a elektroniczna 79 [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787] dlatego zdecydownaie wolę zwykłą wagę [emoji1787][emoji1787][emoji1787] u męża ten rozstrzał jest mniejszy, bo jakies 2 kilo tylko [emoji1787][emoji1787][emoji1787] ale lepszy numer. Wzi@ł psa na ręce celem zobaczenia ile pies waży, potem zszedl z elektronicznej i wszedl sam. I co? Waga nez zmian [emoji1787][emoji1787][emoji1787] chyba elektroniczną musimy wymienić na nową
A ja mam patent jak szybko zejść z wagi ..... kładę wagę na dywanie i wtedy pokazuje jakieś 8 kg mniej POLECAM
 
Do góry