reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dzień dobry :) powodzenia na dzisiejszych wizytach :)

Dziewczyny, podzielę się z Wami tym co mnie wczoraj spotkało. Ja ogólnie nie przepadam za kontaktem z dużą liczbą ludzi, nie lubię gdy ktoś obcy mnie dotyka, łapiąc np za ramię itd. I wiecie co? Wczoraj tylko potwierdziłam swoje odczucia... wczoraj dotarły do mnie wieści od ludzi, którzy znają mnie tylko z widzenia, jakobym zaszła w ciążę bo mi się nie chce pracować, i subtelne żarciki o pieniądzach jakie bede mieć za trzecie dziecko i o tym, że najlepiej jakbym palnęła sobie jeszcze 4 to będę mieć emeryturę... kurde, jakie to podłe i niesprawiedliwe... już na studiach pracowałam, zawsze marzyłam o 3 dzieci, a tu takie coś! Nigdy nie przyszłoby mi do głowy nawet, żeby kogoś tak oceniać i wymyślać takie rzeczy.
A co ich to obchodzi mozesz i 7-mke urodzić.. To czysta zazdrość i zawiść, oni nie patrzą względem uczuć tylko na pieniądze.. W tym chorym kraju jak i świecie liczą się pieniądze pieniądze i pieniądze.. Ja rzygam tymi pieniędzmi nie mam ich i dobrze mi z tym.. Dla mnie liczy się moja rodzina , niestety dużo osób stawia karierę ponad rodzinę.. I w końcu zostaje sam.. 🙄 mi się marzyła zawsze 4 mój mąż chce 5
 
reklama
Dziewxzyny tak siedzę w pracy i rozmyślam....kiedy myślicie będzie nam widać brzuszek ?:) bo ja w 4 miesiącu dopiero zamierzam powiedzieć i się zastanawiam😅chociaż już teraz mam wzięty brzuch i nosze luźne ciuchy :)
 
Dziewxzyny tak siedzę w pracy i rozmyślam....kiedy myślicie będzie nam widać brzuszek ?:) bo ja w 4 miesiącu dopiero zamierzam powiedzieć i się zastanawiam😅chociaż już teraz mam wzięty brzuch i nosze luźne ciuchy :)
Ja mam wrażenie, że mi już widać trochę.. 🤔 pomijam wzięcia popołudniu i wagę, z którą zaczynam (dużo więcej niż w pierwszej niestety :p). Ale nawet rano, jak wciągnę brzuch, to zostaje taki chyba ciążowy lekko 🤷🏻‍♀️
 
Niestety u mnie w moczu wykryto bakterie 'dość liczne' i się z mężem zastanawiamy czy czasem nie pomylili naszych 'pojemniczków', on również robił badanie bo w tamtym tygodniu właśnie miał problem z pęcherzem i wyszły mu bakterie. A mówił mi że podobno podpisali tylko nazwiskiem :o a przecież mamy takie same. Myślicie ze mogli się pomylić?
W takim przypadku, dla spokoju bym powtórzyła, bo się będziesz zastanawiać.
 
Dziewxzyny tak siedzę w pracy i rozmyślam....kiedy myślicie będzie nam widać brzuszek ?:) bo ja w 4 miesiącu dopiero zamierzam powiedzieć i się zastanawiam😅chociaż już teraz mam wzięty brzuch i nosze luźne ciuchy :)
oj to indywidualna kwestia, ja z corka miałam bardzo mały, a urodziła się 3800 😅
Położna jak mi podpinała KTG w 9 miesiącu to oczy wystawiła, że za tydzień mam termin 😅
A w 7 miesiącu na urodzinach kolegi Ci którzy nie wiedzieli o ciąży to mi chcieli wódkę polewać 🤣
 
A co ich to obchodzi mozesz i 7-mke urodzić.. To czysta zazdrość i zawiść, oni nie patrzą względem uczuć tylko na pieniądze.. W tym chorym kraju jak i świecie liczą się pieniądze pieniądze i pieniądze.. Ja rzygam tymi pieniędzmi nie mam ich i dobrze mi z tym.. Dla mnie liczy się moja rodzina , niestety dużo osób stawia karierę ponad rodzinę.. I w końcu zostaje sam.. 🙄 mi się marzyła zawsze 4 mój mąż chce 5
Ja przyznaje ze dla mnie kariera jest bardzo wazna :) spełniam się i mam ogromna satysfakcję :) ale rodzina to rodzina, jest najważniejsza ❤️
 
reklama
Do góry