reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Co do hemoroidów, oprócz lekarstw - generalnie ważny jest ruch i jak się wypróżnianiacie. Polecam podstawić sobie pod nogi jakiś stołek np z ikei, wtedy macie bardziej pozycje kucna i naturalnie jest łatwiej, nie boli 😅
Ja miałam tylko jednorazowa akcje, lekka krewka, ale najwidoczniej przeszło.
 
reklama
Moja teściowa powiedziała, że na naszym miejscu to uśpiła by naszego psa albo oddała do schroniska (bo musiała sierść odkurzyć). Była bardzo niezadowolona jak zapraszaliśmy ja na ślub, bo musi daleko jechać. No i generalnie to wszystko zle robimy, samochód za drogi kupiliśmy, nie ten kolor, na wakacje za daleko jedziemy itd. 🤷‍♀️
Mam pomysł nie odbieraj telefonu i udawaj że nie ma cie w domu w razie by przyjechała. 😂
 
Niestety u mnie w moczu wykryto bakterie 'dość liczne' i się z mężem zastanawiamy czy czasem nie pomylili naszych 'pojemniczków', on również robił badanie bo w tamtym tygodniu właśnie miał problem z pęcherzem i wyszły mu bakterie. A mówił mi że podobno podpisali tylko nazwiskiem :o a przecież mamy takie same. Myślicie ze mogli się pomylić?
 
Co do hemoroidów, oprócz lekarstw - generalnie ważny jest ruch i jak się wypróżnianiacie. Polecam podstawić sobie pod nogi jakiś stołek np z ikei, wtedy macie bardziej pozycje kucna i naturalnie jest łatwiej, nie boli 😅
Ja miałam tylko jednorazowa akcje, lekka krewka, ale najwidoczniej przeszło.
Ja tez mam małe, ale nie miałam nigdy z nimi problemu, w poprzedniej ciąży zaczęły mi pękać naczynka i lekarz mi zalecił Cyclo.3fort i cała ciąże bezproblemowo, po porodzie było kilka dni dramat, ale po paru dniach się wchłonęły ;) teraz tez sobie kupiłam te tabletki na wszelki wypadek biorę jedna rano i wieczorem, bo dość często mnie łydki bolą :)
 
Dzień dobry :) powodzenia na dzisiejszych wizytach :)

Dziewczyny, podzielę się z Wami tym co mnie wczoraj spotkało. Ja ogólnie nie przepadam za kontaktem z dużą liczbą ludzi, nie lubię gdy ktoś obcy mnie dotyka, łapiąc np za ramię itd. I wiecie co? Wczoraj tylko potwierdziłam swoje odczucia... wczoraj dotarły do mnie wieści od ludzi, którzy znają mnie tylko z widzenia, jakobym zaszła w ciążę bo mi się nie chce pracować, i subtelne żarciki o pieniądzach jakie bede mieć za trzecie dziecko i o tym, że najlepiej jakbym palnęła sobie jeszcze 4 to będę mieć emeryturę... kurde, jakie to podłe i niesprawiedliwe... już na studiach pracowałam, zawsze marzyłam o 3 dzieci, a tu takie coś! Nigdy nie przyszłoby mi do głowy nawet, żeby kogoś tak oceniać i wymyślać takie rzeczy.
 
reklama
Niestety u mnie w moczu wykryto bakterie 'dość liczne' i się z mężem zastanawiamy czy czasem nie pomylili naszych 'pojemniczków', on również robił badanie bo w tamtym tygodniu właśnie miał problem z pęcherzem i wyszły mu bakterie. A mówił mi że podobno podpisali tylko nazwiskiem :o a przecież mamy takie same. Myślicie ze mogli się pomylić?
może tak być, u nas w diagnostyce się babka złości jak kubeczek nie jest podpisany imieniem i nazwiskiem i zawsze podpisuje 🙂
 
Do góry