reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Dzień dobry :) powodzenia na dzisiejszych wizytach :)

Dziewczyny, podzielę się z Wami tym co mnie wczoraj spotkało. Ja ogólnie nie przepadam za kontaktem z dużą liczbą ludzi, nie lubię gdy ktoś obcy mnie dotyka, łapiąc np za ramię itd. I wiecie co? Wczoraj tylko potwierdziłam swoje odczucia... wczoraj dotarły do mnie wieści od ludzi, którzy znają mnie tylko z widzenia, jakobym zaszła w ciążę bo mi się nie chce pracować, i subtelne żarciki o pieniądzach jakie bede mieć za trzecie dziecko i o tym, że najlepiej jakbym palnęła sobie jeszcze 4 to będę mieć emeryturę... kurde, jakie to podłe i niesprawiedliwe... już na studiach pracowałam, zawsze marzyłam o 3 dzieci, a tu takie coś! Nigdy nie przyszłoby mi do głowy nawet, żeby kogoś tak oceniać i wymyślać takie rzeczy.
To jest straszne ale tak niestety to wygląda u nas w Polsce. Nie przejmuj się... Bo nawet jeżeli ci się niechcialoby ci się pracować to ***** ich to obchodzi... Mają swoje życie i niech się zajmą nim.
Olej to i ciesz się chwilą 😘
 
Chyba też się muszę zaopatrzec już, bo w pracy z odpietym guzikiem siedzę :D strasznie szybko mnie wywala w tej drugiej ciąży? Z hm macie? ;)
Ja polecam ciążowki z h&m, mam dużo spodni z poprzedniej ciąży bo rodziłam w zimie. Teraz sobie tez kupiłam już sukienkę, 2x spodenki, dresiki i 2 podkoszulki. Trafiłam ostatnio na fajny nowy towar w ciucholandzie, w ogóle nie zniszczone 😁
 
Dzień dobry :) powodzenia na dzisiejszych wizytach :)

Dziewczyny, podzielę się z Wami tym co mnie wczoraj spotkało. Ja ogólnie nie przepadam za kontaktem z dużą liczbą ludzi, nie lubię gdy ktoś obcy mnie dotyka, łapiąc np za ramię itd. I wiecie co? Wczoraj tylko potwierdziłam swoje odczucia... wczoraj dotarły do mnie wieści od ludzi, którzy znają mnie tylko z widzenia, jakobym zaszła w ciążę bo mi się nie chce pracować, i subtelne żarciki o pieniądzach jakie bede mieć za trzecie dziecko i o tym, że najlepiej jakbym palnęła sobie jeszcze 4 to będę mieć emeryturę... kurde, jakie to podłe i niesprawiedliwe... już na studiach pracowałam, zawsze marzyłam o 3 dzieci, a tu takie coś! Nigdy nie przyszłoby mi do głowy nawet, żeby kogoś tak oceniać i wymyślać takie rzeczy.
Hmm z perspektywy osoby niemającej i niechcącej dzieci to może tak wyglądać, bo ta osoba najprawdopodobniej nie ma tyle empatii. Ewentualnie mogą Ci zazdrościć lub też stresować się tym, że będą mieć więcej pracy. Powiem Ci że mi się już 3 razy zdarzyło dostać dużo więcej pracy przez to że kobieta poszła na zwolnienie w ciąży. Tzn ja nie miałam pretensji, ale odczułam nawał pracy. Myślę, że nie warto przejmować się ludźmi z pracy, bo najczęściej nie kieruje nimi życzliwość (choć są wyjątki), ale raczej dbanie o własny interes, często kosztem innych.
 
Tez dzis mam wizytę wieczorem i lekki stresik już jest 😉
Dziewczyny jak wy te ciążowe ciuszki szybko kupujecie 😁 ja jeszcze nawet nie pomyślałam żeby zacząć się za czymś rozglądać a wy już w szale zakupów 😄 muszę to zmienić! 😁
 
Dzień dobry :) powodzenia na dzisiejszych wizytach :)

Dziewczyny, podzielę się z Wami tym co mnie wczoraj spotkało. Ja ogólnie nie przepadam za kontaktem z dużą liczbą ludzi, nie lubię gdy ktoś obcy mnie dotyka, łapiąc np za ramię itd. I wiecie co? Wczoraj tylko potwierdziłam swoje odczucia... wczoraj dotarły do mnie wieści od ludzi, którzy znają mnie tylko z widzenia, jakobym zaszła w ciążę bo mi się nie chce pracować, i subtelne żarciki o pieniądzach jakie bede mieć za trzecie dziecko i o tym, że najlepiej jakbym palnęła sobie jeszcze 4 to będę mieć emeryturę... kurde, jakie to podłe i niesprawiedliwe... już na studiach pracowałam, zawsze marzyłam o 3 dzieci, a tu takie coś! Nigdy nie przyszłoby mi do głowy nawet, żeby kogoś tak oceniać i wymyślać takie rzeczy.
Ja też słyszałam jak miałam trójkę żebym sobie czwarte pyknela to będę miała pewną emeryturę, nikt nie pomyślał za ja w moim wieku mogę mieć minimalny staż praktycznie zaliczony🙄
Jako że cały czas jestem zatrudniona to nie trudno policzyc
 
Chyba też się muszę zaopatrzec już, bo w pracy z odpietym guzikiem siedzę :D strasznie szybko mnie wywala w tej drugiej ciąży? Z hm macie? ;)
Tak, wczoraj w h&m kupilam dwie pary spodni i leginsy :-) a zwykłe dżinsy też już mocno mi się na brzuchu opinały... Fakt, brzuch bardziej wzdęty mam niż ciążowy, ale to kwestia myslę maksymalnie miesiąca, jak to się zmieni.
 
reklama
Trzymajcie kciuki, na 12:40 mam pierwsze USG - końcówka 7 tygodnia. Ja to odliczam już godziny, tak się cieszę, a zaraz martwię by było wszystko w porządku... Bicie serduszka też by mnie uspokoiło...
Od wtorku mdłości tak potworne, że radość z życia odbierają, ale dla Kruszynki wszystko warto!
Trzymamy kciuki ❤️
 
Do góry