reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
No to ja po wizycie, jest dzidziol, ma 1,95 cm, wg usg 8t4d, a wg apki ciąża+ 8t6d więc jest ok. Serducho wali 160. Jutro będę dzwonić na prenatalne się umawiać. Badania mam porobić na następną wizytę. I wtedy mi założy kartę ciąży 😊
 

Załączniki

  • 20210204_172109.jpg
    20210204_172109.jpg
    1 012 KB · Wyświetleń: 70
Haha dobre jaja 😂😂😂 coś wam powiem... Tesciowie dziś kupili samochód... No i rozmawiają z tą kobietą od której odkupują i ona opowiada... Ze ona pracuje w kole łowieckim i zmienia samochód bo chce nowszy taki roczny (sprzedawała 5 latka)... No a teściowa zapytała a mąż, czym się zajmuje... A ona wie Pani mąż jest lekarzem. Moja teściowa zaintrygowana dopytuje jaka dziedzina... A ona ze ginekolog 😂 i że jakby trzeba było to jest ordynatorem na ginekologii w jednym ze szpitali u nas w mieście i żeby się powołać na samochód i coś będzie załatwiał 😂 dodatkowo prowadzi klinikę niepłodności 😂😂😂 także taki zbieg okoliczności 😂 a kobieta przecież nawet nie wiedziała że tesciowie spodziewają się wnuka 😂😂😂😂
I chyba wiem gdzie będę rodziła... 😂😂😂
 
Przepracowałam to już na psychoterapii , nie czuje się już gorsza , trudno że nie urodzę jego synowi gromadki dzieci. Takie typowe wiejski podejście.
I bardzo dobrze , że znasz swoją wartość ! Ja to teraz taka wiązankę na teściową puściłam do męża, że aż nie wiem czy nie przegielam, ale trudno. Chociaż żółć z siebie wylałam...
 
Haha dobre jaja [emoji23][emoji23][emoji23] coś wam powiem... Tesciowie dziś kupili samochód... No i rozmawiają z tą kobietą od której odkupują i ona opowiada... Ze ona pracuje w kole łowieckim i zmienia samochód bo chce nowszy taki roczny (sprzedawała 5 latka)... No a teściowa zapytała a mąż, czym się zajmuje... A ona wie Pani mąż jest lekarzem. Moja teściowa zaintrygowana dopytuje jaka dziedzina... A ona ze ginekolog [emoji23] i że jakby trzeba było to jest ordynatorem na ginekologii w jednym ze szpitali u nas w mieście i żeby się powołać na samochód i coś będzie załatwiał [emoji23] dodatkowo prowadzi klinikę niepłodności [emoji23][emoji23][emoji23] także taki zbieg okoliczności [emoji23] a kobieta przecież nawet nie wiedziała że tesciowie spodziewają się wnuka [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
I chyba wiem gdzie będę rodziła... [emoji23][emoji23][emoji23]
Hehe o proszę to się nazywa mieć szczęście [emoji846] super się złożyło [emoji16][emoji16][emoji16]
 
A u mnie dziewczyny dzisiaj ani śladu plamien, brudzen nic kompletnie się nie dzieje 😁 z jednej strony się cieszę a z drugiej boje ze wrócą 🧐 oby nie!
Co do teściowych- moja jest fajna babką, ale nie jest jesscze babcia. Sama jestem bardzo ciekawa jak to będzie, czy da radę 😀
Moi rodzice za to za wnuków oddaliby życie - już jednego maja od siostry 😀
 
reklama
Do góry