reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Moja teściowa urodziła 6 dzieci. Także wyobraźcie sobie ile razy jechała z tekstem że Zosia jest sama. Nawet Zosi mówiła żeby namówiła.mame.albo tatę na rodzeństwo. A ***** wie że za.mna dwa poronienia a teraz wielką niewiadomą. A ja ani mój mąż nie mamy ochoty dzielić się tymi informacjami z nią.
O ocenzurowali mnie ale wiadomo co tam.bylo napisane
 
reklama
Moja teściowa powiedziała, że na naszym miejscu to uśpiła by naszego psa albo oddała do schroniska (bo musiała sierść odkurzyć). Była bardzo niezadowolona jak zapraszaliśmy ja na ślub, bo musi daleko jechać. No i generalnie to wszystko zle robimy, samochód za drogi kupiliśmy, nie ten kolor, na wakacje za daleko jedziemy itd. 🤷‍♀️
 
Cześć dziewczyny, nadrobiłam wkoncu wszystkie posty.
U mnie dziś bardzo kiepsko psychicznie, wymioty mnie nie opuszczają, ale dzisiaj to jakis rekord już 5 razy zwracałam. Szczerze przez te objawy jest mi cholernie ciężko...
Nie wiem już co mam jeść, nie wiem już nawet na co mam ochotę. Jak na coś mnie najdzie to zaraz i tak mnie mdli. Jestem w 9 tyg i każdy mi mówi że to przejdzie po 1wszyn trymestrze, ale szczerze już mnie trafia, nie mam siły...

Schudłam 5 kg, nie mam siły nawet wyjść na spacer a co dopiero siebie ogarnąć. Nie mam na nic siły.
Miete wypij. Mi pomaga
 
Moja teściowa urodziła 6 dzieci. Także wyobraźcie sobie ile razy jechała z tekstem że Zosia jest sama. Nawet Zosi mówiła żeby namówiła.mame.albo tatę na rodzeństwo. A ***** wie że za.mna dwa poronienia a teraz wielką niewiadomą. A ja ani mój mąż nie mamy ochoty dzielić się tymi informacjami z nią.
Wiesz ile ja się od teścia nasłuchałam co to ze mnie za baba że tylko jedno dziecko urodziłam ?! W piździe to miał że czerniaka miałam. Nie nawidzę go za to !
 
reklama
Do góry