reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Hej dziewczyny. Ja jestem pozytywna. Moja cała rodzina negatywna więc przywlokłam covida z pracy. Póki. Co 8.oosb pozytywnych.
Jak na Norwegię to nius na pierwszą Strone loklanych gazet.

Dziś będę gadać z lekarzem co i jak.

Stres level extreme..
Jak sie czujesz?
 
Hej dziewczyny. Ja jestem pozytywna. Moja cała rodzina negatywna więc przywlokłam covida z pracy. Póki. Co 8.oosb pozytywnych.
Jak na Norwegię to nius na pierwszą Strone loklanych gazet.

Dziś będę gadać z lekarzem co i jak.

Stres level extreme..
Zdrówka życzę,obyś przeszła w miarę łagodnie i nie zaraziła reszty a tak z żartem to celebrytka zostaniesz😁😁😁
 
Tak Thuja jest mocnym alergenem ;) mówię to jako ogrodnik amator ;)
No na chwile był mega szał na tuje, od roku mieszkamy z mężem na swoim i zdecydowaliśmy się na szpaler ze świerków :) Pani w szkółce leśnej nam mówiła, że hoduje tuje tylko dla tego, że się bardzo dobrze sprzedają, ale ogólnie dramat, bo do środowiska nic nie wnoszą
 
No na chwile był mega szał na tuje, od roku mieszkamy z mężem na swoim i zdecydowaliśmy się na szpaler ze świerków :) Pani w szkółce leśnej nam mówiła, że hoduje tuje tylko dla tego, że się bardzo dobrze sprzedają, ale ogólnie dramat, bo do środowiska nic nie wnoszą
Dokładnie. Mój mąż jest biologiem środowiskowym. Zawsze marudzi jak widzi tuje
 
No na chwile był mega szał na tuje, od roku mieszkamy z mężem na swoim i zdecydowaliśmy się na szpaler ze świerków :) Pani w szkółce leśnej nam mówiła, że hoduje tuje tylko dla tego, że się bardzo dobrze sprzedają, ale ogólnie dramat, bo do środowiska nic nie wnoszą

Na szczęście ta moda powoli mija. Jestem na grupie o projektowaniu ogrodów i tam wszystko, byle nie tuje ;) my mamy działkę ROD, a tam jedna tuje po poprzedniej właścicielce, ale najchętniej bym ja wywaliła.
 
No na chwile był mega szał na tuje, od roku mieszkamy z mężem na swoim i zdecydowaliśmy się na szpaler ze świerków :) Pani w szkółce leśnej nam mówiła, że hoduje tuje tylko dla tego, że się bardzo dobrze sprzedają, ale ogólnie dramat, bo do środowiska nic nie wnoszą
Dokładnie Tak, no i Thuje kumulują zła energię ja akurat w to wierzę na działce która kupiliśmy mąż wykopał wszystkie Thuje ;)
 
Siedzę przed gabinetem. Ciśnienie to nawet nie myślę ile mogę mieć [emoji3][emoji2356][emoji16]
nad tym się nie da zapanować, mi wczoraj lekarz dwa razy mierzył ciśnienie takie wysokie wychodziło 😂 mówię mu,że się nie denerwuje i zazwyczaj mam niskie a on do mnie, że napewno się denerwuje, bo puls ponad 100 😅😅
 
reklama
nad tym się nie da zapanować, mi wczoraj lekarz dwa razy mierzył ciśnienie takie wysokie wychodziło [emoji23] mówię mu,że się nie denerwuje i zazwyczaj mam niskie a on do mnie, że napewno się denerwuje, bo puls ponad 100 [emoji28][emoji28]

Ja po ostatniej wizycie miałam 144/90, czyli w ciąży to już dramat, pielęgniarka mi kazała na lekarkę czekać, a ta mi zaleciła mierzyć trzy razy dziennie [emoji2358] i co? I codziennie mam 105/70....
 
Do góry