reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja zasnąć w nocy nie mogłam, jakaś taka zbyt zmeczona na spanie się czułam, a jka już zasnelam to zaraz z psem trzeba bylo wyjsc i córkę na zdalne budzić [emoji85] a z tym bolem to spokojnie, bedzie dobrze. To dobrze że gin Ci lutkę zapisala, nawet jeśli zapobiegawczo, to bardzo dobrze o niej świadczy.
Dziękuje za słowa strasznie mnie to zaniepokoiło aż się popłakałam. Miłego dnia dla was kochane i oszczędzajcie się. Ja dziś stwierdziłam ze nie ma sensu biegać i pokazywać ze się ma siły a za chwile z bóle walczyć.
 
reklama
Przychodzę z updatem.
W nocy z poniedziałku na wtorek poszłam do wc i przy podcieraniu miałam całą rękę zalaną żywą krwią. Oczywiście szybko w auto, szpital. Przy badaniu ZNOWU wszystko w porządku.. Płód żywy, 2,5cm, akcja serca 166u/min. Nic się nie odkleja. Znalazła tylko małego krwiaka.
Nastraszyła mnie strasznie. Ogólnie miałam 9w1d jak trafiłam na SOR. Baba jakaś chyba niedzielna zapytała mnie o betę. To powiedziałam- ostatnia beta 5.01 6282 i 7.01 9549 i ona do mnie, że po becie widać, że ciąża się źle rozwija... No to ja już oczy jak 5 zł, zglupiałam. I mówię do niej, że każdy mi mówi, że beta przy takich wartościach podwaja się w ciągu 96h, a nie 48h tak jak ona twierdzila. Powiedziała mi, że powinna się podwoić w ciągu 48h i ktoś mnie wprowadził w błąd... W dodatku zmierzyła mi ciałko żółte i wyszło, że 6,2mm (w piątek 29.01 miałam USG i pęcherzyk miał 5mm)... Wyszłam tak zła i załamana, że nie umiałam sobie z tym poradzić. Jeszcze kazała mi odstawić duphaston, bo dla niej ta ciąża jest skazana na porażkę...
Ręce mi opadły.
Płód rozwija się prawidłowo według moich lekarzy prowadzących, wszystko jest super. Rośnie, bije serduszko, rusza już nóżkami na USG, a ta mi mówi, że ciąża obumiera... [emoji24]

Matko...nie wiem jak tacy ludzie mogą pracować w służbie zdrowia.. dramat
Przecież jeśli serduszko bije to ciąża jest żywa. Nie rozumiem jak to babsko moglo Ci tak powiedzieć.
Bardzo Ci współczuję stresu jaki musiałaś przejść
 
Dziękuje za słowa strasznie mnie to zaniepokoiło aż się popłakałam. Miłego dnia dla was kochane i oszczędzajcie się. Ja dziś stwierdziłam ze nie ma sensu biegać i pokazywać ze się ma siły a za chwile z bóle walczyć.
Mnie tam po tygodniu spokoju trochę bolało w lewym boku jak wstalam, pewnie znowu się rozciąga, ale wspomnę o tym nowemu gin za tydzień.
 
Masakra co za lekarze.. I tacy lekarze właśnie obniżają innym wiarę w dobrych lekarzy.. Przez takie coś ja nie mam zaufania do lekarzy,naprawde.. Widziałam przeważnie lekarzy z muchami w nosie.. Normalnych lekarzy czy nawet obsługę na IP policzylabym na palcach jednej ręki przez całe moje życie.. Mają pacjentów za nic, bo schizuja, nosz kuźwa po coś oni są, po coś się kształcili, żeby innych uspokoić a nie jeszcze dołować i wkurwiać 😠
 
dziewczyny uważajcie z tą cytryną 😅 moja mamuśka ze dwa lata temu chciała być rześka i powabna wiec wstawała rano i woda z cytryną na czczo i tak cały dzień i po jakimś czasie jej wyszła taka straszna alergia na cytrynę 🙄 się nabawiła na stare lata. Potem narzekanie, bo jakiś lekarz jej powiedział, że to się pare kropel do wody daje a nie na maksa 😅
Spoko ta cytryną moczyła sie że dwa dni w tym kubku 😂😂😂😂😂 inaczej wody nie wypije 🤔 ale to teraz żeby sie zmusić do picia bo ja niewiele piłam wody czy nawet napoi 🙄 jak wielbłąd 😂😂😂
 
mamie wychodzi taka swędząca wysypka koło ramion i na brzuchu, jakiś czas jej zajęło zanim się zorientowała, że to od cytryny 🙂
Ja tez pije wodę z cytryną, bo mi to pomaga na samopoczucie a nawet mdłości i nie chce nikogo straszyć, bo wiadomo, że alergie na choć co można złapać tylko po prostu napisałam żeby zachować umiar 😜
Niedawno znajoma nie mogła długo zdiagnozować alergii syna i okazało się że ma alergie na tuje w ogródku 😒
Tak Thuja jest mocnym alergenem ;) mówię to jako ogrodnik amator ;)
 
Hej dziewczyny. Ja jestem pozytywna. Moja cała rodzina negatywna więc przywlokłam covida z pracy. Póki. Co 8.oosb pozytywnych.
Jak na Norwegię to nius na pierwszą Strone loklanych gazet.

Dziś będę gadać z lekarzem co i jak.

Stres level extreme..
 
reklama
Dzień dobry :) Trzymam kciuki za wszystkie wizyty. :)

Moja teściowa ma alergie na cytrusy, a szczególnie mandarynki. Zawsze jak się to wychodzi jej siedząca wysypka na rękach.

My z kolei czekamy na 10 lutego na alergologa, bo idziemy z córka-ma od mkesiaca katar przezroczysty, jednego dnia nie ma, na drugi ma i tak w kółko. Laryngolog powiedzial, ze to na 99% alergia.
 
Do góry