reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja wczoraj na wizytę do gina miałam zdziwko jak próbowałam założyć jeden stanik, zakrywał mi piersi do połowy 😐 nie zauważyłam tego bo po domu latam w sportowych 🤨 mąż niesamowicie szczęśliwy mówi że on już dawno zauważył, bo jak cokolwiek robię to mówi że mi tak,, podskakują " 😊

Ja już wszędzie chodzę bez, przed ciążą miałam 75h, teraz w nich jest ciasno, mam jeden ciążowy, który już jest za mały, więc chodzę bez, do lekarza też, a co! Nie mam zamiaru się męczyć, polecam 😊 dla naszego ciała też zdrowiej, a myślałam zawsze, że jest na odwrót. Fizjoterapeutka mnie uświadomiła i bóle pleców minęły, klatka piersiowa otwarta, polecam na maksa! Uwolnić cyce 😂
 
reklama
Ja już wszędzie chodzę bez, przed ciążą miałam 75h, teraz w nich jest ciasno, mam jeden ciążowy, który już jest za mały, więc chodzę bez, do lekarza też, a co! Nie mam zamiaru się męczyć, polecam 😊 dla naszego ciała też zdrowiej, a myślałam zawsze, że jest na odwrót. Fizjoterapeutka mnie uświadomiła i bóle pleców minęły, klatka piersiowa otwarta, polecam na maksa! Uwolnić cyce 😂
Moje też są ogromne jak ściągnę stanik jest rewelka ale wiszą mi na brzuchu 😂😂😂😂😂 też mam 75h i też mi jest za mały już 🙄 przez to kupiłam 75j 🤔 ale czekam na dostawę.
 
Cześć dziewczyny :) Witam się pierwszy raz, wciąż bardzo ostrożnie, bo jestem po jednej stracie w czerwcu ubiegłego roku. Obecnie 8 tydz. (7+1), na wizycie słyszałam serduszko Z ciążowych dolegliwości póki co najbardziej doskwiera mi żołądek i to poczucie "pełności", o którym któraś z Was tu pisała. Czuję, jakbym była od przełyku do końca brzucha "wypełniona" jedzeniem, mimo że nie jem więcej niż zwykle...No i standardowo piersi i mdłości też dają popalić...
Gdyby wątek zmieniał się w prywatny, proszę o dopisanie :)
Witaj w ekipie :-) no i oczywiście gratuluję ciąży :-)
 
Ja nie przechodziłam ani toxo, ani cytomegalii. Więc niezłe kombo. :( Lekarka kazała mi myć dokładnie warzywa, owoce, ręce przed posiłkiem, nie jeść surowego mięsa i surowych ryb. Mam malucha w domu, więc jestem narażona na cytomegalie. Co prawda córka nie chodzi do żłobka, ale zawsze.
 
Cześć dziewczyny :) Witam się pierwszy raz, wciąż bardzo ostrożnie, bo jestem po jednej stracie w czerwcu ubiegłego roku. Obecnie 8 tydz. (7+1), na wizycie słyszałam serduszko <3 Kolejna za 3 tyg.
Z ciążowych dolegliwości póki co najbardziej doskwiera mi żołądek i to poczucie "pełności", o którym któraś z Was tu pisała. Czuję, jakbym była od przełyku do końca brzucha "wypełniona" jedzeniem, mimo że nie jem więcej niż zwykle...No i standardowo piersi i mdłości też dają popalić...
Gdyby wątek zmieniał się w prywatny, proszę o dopisanie :)
Hej! Gratulacje. :) Ja mam 7+2 i dopiero za 8 dni pierwsze usg :(
Co do żołądka ja czuje sie jakby mi cos tam siedzialo jak przy zatruciu. Jak juz tu któras dziewczyna pisala, ze żołądek jak śmietnik który nic nie trawi :(
 
reklama
Moje też są ogromne jak ściągnę stanik jest rewelka ale wiszą mi na brzuchu 😂😂😂😂😂 też mam 75h i też mi jest za mały już 🙄 przez to kupiłam 75j 🤔 ale czekam na dostawę.

Moje przy tym rozmiarze też nie są 🍊, ale przy hormonach dają radę- było tych kilka dni, kiedy cycuchy już wiedziały o ciąży, a brzuchol nie 😂 miło mi się na siebie patrzyło, nie powiem. Cóż, po ciąży pewnie będą niżej, ale co tam. Jak mi to będzie przeszkadzać, to sobie "zrobię". A może nie będzie? Może będę po prostu dumna ze swojego ciała, że dalo radę? 🤔 (Ja pierniczę, ale jestem refleksyjna 😂, też tak teraz macie?)
 
Do góry