reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
W ogóle laski widzicie mega różnice w większości piersi ? Bo ja szczerze mowiac stednio i bym powiedziała ze wcale. Nie bola
Mnie tez wiec dziwne dziwne
u mnie ani się nie powiększyły ani nie bolą nic im się nie dzieje :p w sumie liczyłam na big cyc ale chyba nie będzie mi to dane :D pozytywna strona medalu zaoszczędzę bo nie będę musiała ciążowego zestawu staśków kupować :)
 
Mówiłyście o segregatorze na pamiątkę a ja zrobiłam synowi takie ładne pudełko i wkładam tam różne rzeczy: pierwsze zdjęcie z usg , flaszka z naszego wesela, pierwszego pampersa ( oczywiście suchy) ulubiony smoczek , mleczaki , pierwszy zeszyt z pierwszej klasy itp. Dostanie na 18stkę na pamiątkę . Mam nadzieję teraz na dziewczynkę bo mam jeszcze butelkę wina z weseliska a to już dziesięcioletnie będzie 😂😂
 
Kurcze ja też nie przechorowalam cytomegalii i toxoplazmozy. W poprzedniej ciąży 2018 r też nie miałam przeciwciał
to nie jestem sama 😊ja w poprzedniej ciąży nawet na to uwagi nie zwróciłam, czasem jak człowiek mniej wie to zdrowszy, nie potrzebnie to wygooglowałam 🙂
 
Do dziewczyn z żylakami:

Byłyście już u angiologa? Nosicie pończochy uciskowe? Ja byłym w grudniu i zalicił mi zacząć od razu nosić pończochy, a w ciąży koniecznie. Powiedział, że powinnam nosić 2, ale ciężko zacząć od 2, wiec mam na razie 1. Dostałam od razu skierowanie na kolejną wizytę ( w przypadku ciąży, no a stało się, że ciąża miesiąc po wizycie jest) i tu pytanie: zastanawiam się, czy umawiać się od razu, czy w 2. trymestrze dopiero. No i zastanawiam się, czy już kupować 2, bo taki ucisk docelowo powinnam mieć.

A propos pończoch, jeśli nie nosicie, a powinnyscie: polecam :-) trzeba się przyzwyczaić, ale nogi dziękują 🙏 szkoda, że tak drogie ( we Wro 260 zł para).
Ja mam żylaki niestety, w rajstopy się jeszcze nie zaopatrzyłam, ale chyba będę musiała... jak tak patrzę na nogi to mam wrażenie, ze już mi się pogorszyły od ciąży 😑
 
reklama
Mówiłyście o segregatorze na pamiątkę a ja zrobiłam synowi takie ładne pudełko i wkładam tam różne rzeczy: pierwsze zdjęcie z usg , flaszka z naszego wesela, pierwszego pampersa ( oczywiście suchy) ulubiony smoczek , mleczaki , pierwszy zeszyt z pierwszej klasy itp. Dostanie na 18stkę na pamiątkę . Mam nadzieję teraz na dziewczynkę bo mam jeszcze butelkę wina z weseliska a to już dziesięcioletnie będzie 😂😂
Extra! Ja jako dziecko sama sobie zbierałam takie pamiątki. Mam całe pudło ;) Np. Piasek i muszelki z pierwszej koloni, kawałek moich naturalnych włosów, zeszyty z podstawówki, aparat nawet ortodontyczny który nosiłam tez w podstawówce, oczywiście dobrze wyczyszczony, złote myśli, kartkówki i sprawdziany, wszystko no 🤣
 
Do góry