reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Teraz bezie większa motywacja. Ja mam mocne postanowienie. Fajnie byłoby tylko jednemu pieluchy zmieniać. Jeszcze trochę czasu. Liczę, że do lata będą mądrzejsze i wcale nie bedzie tak trudno.

Dzisiaj jakiś taki dzień chyba, albo nawzajem się nakręcamy z zachciankami, bo ja też miałam na obiad frytki z piekarnika, które nie pamiętam kiedy jadłam ostatnio. Ale do tego jajko sadzone, surówka i maślanka więc w sumie normalny obiad.
ale mi narobiłam ochotę na jajko i maślankę 😜 no nie ma bata jutro na obiad robię jajo sadzone z ziemniakiem i maślanka ❤️
 
A moze dodaj cytrynę? Ja codziennie rano daje do szklanki dwa plasterki cytryny a potem tylko napełniam woda. Dziennie pije ok 2 L wody albo 3L. I tak juz przez pare lat i sadze ze nie ma nic lepszego do picia niż woda z cytryną ;)
Dobry pomysł,nie pomyślałam o tym [emoji848] dzięki. Generalnie przed ciążą piłam zwykła niegazowana wode bez żadnego problemu.
 
Jasne że każdy niech liczy jak chce i jak mu się podoba, ale odwrotnie też można powiedzieć że np 14 lipca 2021czyli miesiąc później już będziesz mówić że syn ma 3 lata? [emoji16]
Dalej bedzie miał 2 dla mnie, ale bedzie W TRAKCIE trzeciego roku życia. W przypadku takiego długiego okresu istotne jest akurat dokładne podanie np. 2 lata i 10 miesięcy. Dlatego w 7+3 nie mówię, że mam 8 tygodni tylko jestem W TRAKCIE ósmego tygodnia, ale skończone mam 7. Po to się poddaje to 7+3 żeby było wiadomo dokładnie. Wiadomo, że zaokrąglanie trzeba to było jakoś ujednolicić więc większość lekarzy podaje skończone tygodnie. Jak kończyłam 9 grudnia 36 lat to do 8 grudnia lekarz pisał, że mam 35, bo zaokrągla w dół i nie wpisuje 35 lat i 11 miesięcy. Chociaż mi to nie przeszkadza akurat, nawet lepiej mi się patrzylo na takie odmłodzenie.
 
reklama
Do góry