reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Aha - a z grupą krwi to zależy od lekarza, ja robiłam tylko raz w poprzedniej ciąży i nie było problemu.
Zależy od szpitala też, czego lekarze czasem chyba nie wiedzą. Ja robiłam 2 razy plus miałam trzeci wynik z pierwszej ciąży, ale na wszystkich był zapis niepotwierdzone więc przed cesarką robili mi czwarty raz w szpitalu, żeby było z potwierdzeniem, bo mn nawet tamte 3 wyniki im nie starczyły.
 
Mam pewien problem. Temperature mam cały czas podwyższona. Przy 37.1 jest ok i czuje się w porządku, ale gdy mam już 37.5 -37.6 ciężko mi się pracuje. Prace mam biurowa i skupienie jest bardzo ważne, żeby się nie pomylić. Niestety przy podwyższonej temperaturze czasami coś mi się miesza, albo o czymś zapominam. Też tak macie? Znalazlyscie jakieś sposoby na ten stan?
 
U nas ze smoczkiem poszło szybko, na początku stycznia odstawiliśmy. Za to nie mogę go oduczyć picia mleka w nocy :( a bardzo się boję o zęby :/
Moja nie pije w nocy mleka tzn ładnie śpi i nie potrzebuje, dostaje rano z kaszka w południe mleko i wieczorem też z kaszka
 
Ja mam wszystkie online z diagnostyki.
Pani w labo powiedziala, że hiv osobiście tylko jeśli wynik pozytywny.
Ja też w diagnostyce, ale przez luxmed I musiałam osobiście 🤷🏼‍♀️ jedyne co to lekarz miał podgląd online, ja niestety nie 😁

A w oznaczaniu grupy krwi to bardziej miałam na myśli pierwsza ciążę 😁 że trzeba oznaczyć mimo że sie ma wpisana w książeczkę zdrowia, jest się krwiodawca etc 😇
 
Zależy od szpitala też, czego lekarze czasem chyba nie wiedzą. Ja robiłam 2 razy plus miałam trzeci wynik z pierwszej ciąży, ale na wszystkich był zapis niepotwierdzone więc przed cesarką robili mi czwarty raz w szpitalu, żeby było z potwierdzeniem, bo mn nawet tamte 3 wyniki im nie starczyły.
Ja akurat chodziłam do przychodni przy szpitalu ;) natomiast po przyjęciu powtarzali mi chyba kiłę, bo nie mialam ze sobą wyniku, a ten z karty ciąży się nie liczy, trzeba mieć wynik z laboratorium. Także w razie czego wszystko mogą dorobić :)
 
Moja nie pije w nocy mleka tzn ładnie śpi i nie potrzebuje, dostaje rano z kaszka w południe mleko i wieczorem też z kaszka
Mój syn jest mlekoholikiem i w dzień normalnie pije chyba ze trzy kubki takiego z kartonu, plus owsianka na mleku na sniadanie :) ale w nocy musi być butla :( i wiem, że to jest tylko i wyłącznie przyzwyczajenie, bo raczej głodny nie jest.
 
reklama
Do góry