reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

To witam się ja :D ja tak wlasnie zaczynalam robić, np zamiast 3 miarek dawałam tylko 2 itd. I jakoś poszło :) ja mam za to natomiast problem z ciągnieciem kciuka. Już nie wiem, co mam robić, żeby przestała go ssać. Zęby już w dziubek się robią, na palcu takie znamię, strup jakby, nic nie działa :(
Czyli jak nie jedno to drugie ;) no niestety takie te bobasy są, że się latwo uzależniają :D
 
reklama
Ja zgłupiałam bo mam się umówić do położnej a tu psikus bo w medi tylko teleporady dostępne 🤣 żadnej wizyty stacjonarnej, muszę ogarnąć temat jak siądę do kompa. Jeśli któraś prowadzi ciąże w Medicoverze dajcie znać, czy ja muszę isc stacjonarnie czy to po prostu dokumenty?

Ja chodzę, napisze Ci na priv :-)
 
Ja tak synowi właśnie zęby załatwiłam , smoka po roku odstawiłam bo nie chciałam żeby Krzywe zęby miał (a już od 4 miesiąca mu rosły) a za to próchnica butelkowa się przyplątała bo zamiast smoka butle dostawał w nocy..... błędy młodości 😒
U nas na szczęście pierwszy ząb dopiero na roczek wyszedł i liczę, że nas to trochę ratuje...
 
Zacznij oszukiwać i dolewać wody. Najpierw mało, a potem więcej i więcej.
Dokładnie
Jest taka teoria, ale nie znam nikogo u kogo to zadziałało ;)
U nas,nasza pani doktor gastroenterolog kochana powiedziała,budzi się do mleko i będzie budzić no się jej opłaca,jak dostanie wodę to się jej przestanie opłacać i faktycznie😀
 
Moje śniadanie dziś to rożek truskawkowy 😂😂😂😂😂 zupełnie nie mam ochoty na warzywa 🤔 a mam robić dla moich zupę warzywną,na sama myśl mi niedobrze 🤢 a ja tak kochałam zupy ❤
Ja jestem wniebowzięta, bo nie mam żadnego odrzucenia od jedzenia, jem to co jadłam przed ciążą, wszystko mi smakuje. Oczywiście nie chwalę dnia przed zachodem słońca, bo może jutro wstanę i nie zjem już nic :D ale póki co serio jestem zdziwiona jak dobrze się czuję i nic mnie nie męczy. Podziwiam Was, że znosicie te poranne i nie tylko mdłości czy inne dolegliwości. Co ten kobiecy organizm potrafi znieść :)
 
reklama
Byłam na wizycie NFZ pani miła ale ciezka w rozmowie, powiedziała że USG pokazuje osiem tygodni że chyba widzi jeden płód,na moje badania nawet nie spojrzała, powiedziała że jak podejrzewam cukrzycę to mam iść do rodzinnego,w popieramy napisała 8-9 tydzień na wydrukach z USG na jednym widziałam 8+0 na drugim 7+6 wydruku nie dostałam bo dołączyła do kartoteki,zrobiłam sobie tylko zdjęcie telefonem, ekranu nie widziałam,serca nie słyszałam🤔
Ale skoro powiedziała że wszystko w porządku to chyba tak jest
 
Do góry