reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Byłam dziś na badaniach i na grupę krwi muszę czekać dwa tygodnie 😳
Mi też tak mówili, a była już po dwóch dniach 😊 więc może sobie po prostu dają trochę czasu na zapas 🙈

A jeszcze co do oznaczania grupy krwi to nie ważne czy znasz swoją grupę, czy nie. I tak trzeba zrobić od nowa i to podwójnie. Drugi raz jakoś pod koniec ciąży i trzeba wtedy powiedzieć w labie ze to drugie badanie i wtedy na wyniku będzie napisane 'potwierdzone' 😊 ja odebrałam pierwsze i mam adnotację 'niepotwierdzone' 😊

No i przygotujcie się na osobisty odbiór wyników grupy krwi, kiły i HIV. Grupę krwi trzeba mieć oryginalny wynik z pieczątka, a dwa pozostałe to dane wrażliwe więc nie podają online 🙈
 
Ja dziś zapłaciłam za wszystko w diagnostyce 250zl ( miałam 20% zniżki ) kolezanki mama pracuje w labo i dala mi rodzinna zniżkę, w poprzedniej ciąży przed poronieniem robiłam krew kartę i normalnie zapłaciłam okolo80zl, na wynik czekałam około 1,5tyg
 
Mi też tak mówili, a była już po dwóch dniach 😊 więc może sobie po prostu dają trochę czasu na zapas 🙈

A jeszcze co do oznaczania grupy krwi to nie ważne czy znasz swoją grupę, czy nie. I tak trzeba zrobić od nowa i to podwójnie. Drugi raz jakoś pod koniec ciąży i trzeba wtedy powiedzieć w labie ze to drugie badanie i wtedy na wyniku będzie napisane 'potwierdzone' 😊 ja odebrałam pierwsze i mam adnotację 'niepotwierdzone' 😊

No i przygotujcie się na osobisty odbiór wyników grupy krwi, kiły i HIV. Grupę krwi trzeba mieć oryginalny wynik z pieczątka, a dwa pozostałe to dane wrażliwe więc nie podają online 🙈

Ja mam wszystkie online z diagnostyki.
Pani w labo powiedziala, że hiv osobiście tylko jeśli wynik pozytywny.
 
O pierwsze ze najdroższe to o jakie badania Ci chodzi? :)
Tak jak już dziewczyny pisały, na początku robi się cały zestaw min. Morfologia, mocz, toxo, różyczka, hiv, kiła, hcv, grupa krwi, więc w zależności od labo pare stów pewnie wyjdzie. Później już raczej tańsze badania będą, bo tylko morfologia i mocz plus powtarza się hiv, i toxo jeśli było nieprzechodzone, no i grupę krwi, ale ja już mam znaną i potwierdzoną Tylko musze poszukać
 
Mi też tak mówili, a była już po dwóch dniach 😊 więc może sobie po prostu dają trochę czasu na zapas 🙈

A jeszcze co do oznaczania grupy krwi to nie ważne czy znasz swoją grupę, czy nie. I tak trzeba zrobić od nowa i to podwójnie. Drugi raz jakoś pod koniec ciąży i trzeba wtedy powiedzieć w labie ze to drugie badanie i wtedy na wyniku będzie napisane 'potwierdzone' 😊 ja odebrałam pierwsze i mam adnotację 'niepotwierdzone' 😊

No i przygotujcie się na osobisty odbiór wyników grupy krwi, kiły i HIV. Grupę krwi trzeba mieć oryginalny wynik z pieczątka, a dwa pozostałe to dane wrażliwe więc nie podają online 🙈
Aha - a z grupą krwi to zależy od lekarza, ja robiłam tylko raz w poprzedniej ciąży i nie było problemu.
 
A ile Twoja ma?bo widze ze ma smoka, moja tez i wlacze z tym aby nie miala, al marnie idzie :(

A peppe to juz puzzle ma, ksiazeczki i przytulanke, to dziennie ja uklada spac,karmi i daje pic 😅
2.5 roku ja stwierdziłam że nie będę walczyć że smokiem.. Przyjdzie na to czas 🙃
 
reklama
Do góry