reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Drogie jest sprawdzenie grupy krwi?
Bo w mojej książeczce urodzenia nie podali.
W ogóle patrze ze miałam 6 pkt w skali Apgar. Ale byłam też 2 miesięcznym wczesniakiem przez co jestem rok starsza hehe. I wazyłam 1450g. Ale musiałam się podzielić miejscem z siostra bliźniaczka. Dzisiaj mi nic nie ma oprócz alergi na prawie wszystko ;)

Ja mam wszystkie badania w medicoverze i nic nie płacę ciężko powiedzieć :-)

Ja po wizycie, puścił mi serduszko ❤️mówił ze wszystko dobrze, malec ma 1.18cm, mówi ze ładnie rośnie :-)
Delikatnie mam jeszcze zabarwiony śluz wiec mam nadal przepisanego dupka 2x dziennie, pilnować cukru, za dwa tygodnie wizyta i przed tym umówić się tez do położnej by założyła kartę ciąży :-)

Dzień od razu lepszy ❤️
 
reklama
Ogółem bo kolejne to tylko mocz i krew;)
te pierwsze badania to jakiś kosmos, w pierwszej ciąży poszłam od strzała prywatnie i zapłaciłam 500zł, teraz lekarz stwierdził, że część możemy odpuścić, umówiłam się na teleporade do rodzinnego i wypisał mi wszystko co mógł na skierowanie a i tak zapłaciłam 200 zł. Nie chciało mi się umawiać do gina na NFZ ale jednak warto tak zrobić ;)
 
te pierwsze badania to jakiś kosmos, w pierwszej ciąży poszłam od strzała prywatnie i zapłaciłam 500zł, teraz lekarz stwierdził, że część możemy odpuścić, umówiłam się na teleporade do rodzinnego i wypisał mi wszystko co mógł na skierowanie a i tak zapłaciłam 200 zł. Nie chciało mi się umawiać do gina na NFZ ale jednak warto tak zrobić ;)
Ja mam niby NFZ a badania mam zrobić prywatnie ale nie ważne. Krwi nie muszę robić bo robiłam ponad dwa lata temu i tylko podstawy badań mam zrobić więc tez ponad 200zaplace🙄
 
Ja jutro z rana jadę na badania a wizytę mam 10.02 na16 :) A robiła któraś badania prywatnie? Jaki mniej więcej jest ich koszt? Boję się że zapłacę z 500 zł :o
Ja jak robiłam w zeszłym roku prywatnie hcv HIV toxo różyczkę grupę krwi to zapłaciłam 330 zł chyba. Morfoni mocz, TSH miałam na nfz. Teraz się dziwię bo tamta babka z NFZ dała mi tylko na morfo mocz TSH wr a resztę musiałam.zrobic prywatnie. A teraz u tej nowej na nfz dostałam na wszystko na nfz
 
reklama
Hej dziewczyny. Podczytuję was codziennie, ale czasu brak na pisanie.
Widzę, że wiele z was jest już umówionych na badania prenatalne. Ja mam problem ze skierowaniem od lekarza prywatnego i boję się, że nie zdążę tego zrobić na NFZ 🙁 i w związku z tym zmieniam gina, bo bujam się z tym skierowaniem już od dwóch tygodni.. mam dość.
Idę na wizytę jutro o 17:40 😊 to będzie 8+6t, mam nadzieję, że wszystko dobrze u Fasolki 😉 Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące dzisiaj 😁
 
Do góry