reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Wy tu o pączkach,faworkach,owocach,frytkach... Ahhh,a ja dieta...
Wczoraj pod wieczór zjadłam kanapkę z chleba ziarnistego ale nie razowego, tak pachniał,i pomyślałam że dietę trzymam i rano cukier mam podwyższony, to spróbuję zjeść normalnie i rano zbadać cukier i co? 101 na czczo, masakra kilka jednostek więcej niż na diecie, curik,dieta wraca
Dziś idę na wizytę NFZ
 
reklama
Hej co do grupy ścisłej tez jestem chętne jak nie ma mnie na liście. A po za tym mam pytanie do was co ile macie wizyty? Ja byłam na jednej w piątek. Teraz mam zrobić cała listę badań i za 5 tygodni na pappa ale czy nie uważacie ze taka przerwa od wizyty jest dobra ? To moja pierwsza ciąża. Myślałam ze częściej może będę się z lekarzem widywać ale jak twierdzi ze jest na tym etapie dobrze to może nie powinnam się martwić a i nie założyła mi karty ciążowej jeszcze. Dodam ze dziś jest 7 tyd i 3 dzień. Pozdrawiam
Ja miałam w 6+5 (26.01), serduszko już biło, i kolejna wizytę mam 23.02, więc wyliczył, że za 4 tygodnie. 2 tygodnie później mam przyjść na prenatalne. Później już pewnie też co 4 tyg. Tak też miałam w 1.ciazy :)
 
Tyle piszecie o spaniu, a ja Wam powiem, że moja córka zasypia o 21, chwilę po, ja się wcześniej idę wykąpać, więc po tej 21-ej leżę też już w łóżku, i 21:30 potrafię już spać 😅 nie mogę sobie z tym poradzić normalnie :D
 
Czytając na temat cukrzycy ciążowej natknęłam się na tak informacje że częściej cukrzyca dotyka gdy ma się urodzić chłopiec🤔
 
Wy tu o pączkach,faworkach,owocach,frytkach... Ahhh,a ja dieta...
Wczoraj pod wieczór zjadłam kanapkę z chleba ziarnistego ale nie razowego, tak pachniał,i pomyślałam że dietę trzymam i rano cukier mam podwyższony, to spróbuję zjeść normalnie i rano zbadać cukier i co? 101 na czczo, masakra kilka jednostek więcej niż na diecie, curik,dieta wraca
Dziś idę na wizytę NFZ

Dokładnie :-)
Ale póki co mierze cukier i w ogóle mi nie skacze. Poranny mam kolejny dzień na styku 85-90, a te po jedzeniu to nawet 110 nie przekraczam... 😜 także tylko zbic ten poranny ❤️
 
reklama
Cały dzień mam ok,tylko i wyłącznie poranny za wysoki już nie wiem jak go zbić,od tygodnia tylko wczoraj pozwoliłam sobie na kanapkę że zwykłego chleba i podskoczył ale jak trzymam dietę to i tak 94-96-98,nic mniej😞
 
Do góry