reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

A więc tak. Małe ma 2,49 cm :) serce bije. To wczorajsze plamienie wzięło się z aplikowania luteiny najprawdopodobniej. Mam założoną kartę ciąży :) i umówione badania prenatalne na 23.02 (będzie 12+2). Zdjęcie nie oddaje wrażenia i tego jak bardzo odetchnęłam. A z toksoplazmozą, lekarz powiedział, że moje wyniki to echo bo już ją przeszłam.
Piękny widok, to już mały człowieczek jest :-)
 
reklama
Hej dziewczyny :)
Ja byłam przekonana, ze wizytę mam dzisiaj, ale coś mi pikło i zadzwoniłam się upewnić i jednak idę jutro 🙉
Dobrze, że te plamienia na grupie okazują się niczym poważnym, bo człowiek jak czyta to sam się przejmuje 😊
Co do wizyt to też uważam, że za te lata nauki i zdobywania doświadczenia należy się im taka stawka 🙂 ja w sumie teraz mało płace w porównaniu do Was, chodzę do lekarza który ma swój prywatny gabinet i bierze 150zł, ale pierwsza ciąże prowadziłam na początku w klinice w małym miasteczku i płaciłam 250zł lub 300zł, ale wiadomo, że tam i recepcjonistka i prezes kliniki musi zarobić więc to tez nie jest tak, że sobie lekarz wszystko do kieszeni bierze 😃
 
Hej dziewczyny długo nie pisałam ale dwa dni ostatnio były masakryczne wymioty od rana do wieczora dziś troszkę doszłam do SB a teraz siedzę przed gabinetem trzymajcie kciuki może dziś zobaczę coś więcej mam stres jak chlolercia
 
Teraz już się odchodzi od czekania 3 miesiące po poronieniu ze staraniami. Ja sama poroniłam na początku listopada 2020. Miałam zabieg i lekarz w grudniu na wizycie kontrolnej powiedział, że wszystko jest ok i można się starać. I jak widać udało się od razu. Jestem jeszcze przed wizytą ale jestem dobrej myśli, że tym razem wszystko będzie ok :).
U mnie identyczna historia 😊
 
Witam się z wszystkimi i ja. U nas termin na 18.09 wg @. 7 tygodni. W dzień @ zaczęłam plamić.. po 3 tygodniach zrobiłam test iiiii piękne dwie grube krechy ❤️. Bardzo się boje bo jestem po promieniu 5 miesięcy 😔. Jestem dobrej myśli, pierwsze USG za nami i już serduszko bije.. 🥰
 
Witam się z wszystkimi i ja. U nas termin na 18.09 wg @. 7 tygodni. W dzień @ zaczęłam plamić.. po 3 tygodniach zrobiłam test iiiii piękne dwie grube krechy [emoji3590]. Bardzo się boje bo jestem po promieniu 5 miesięcy [emoji17]. Jestem dobrej myśli, pierwsze USG za nami i już serduszko bije.. [emoji3059]
Będzie dobrze, witaj w ekipie :-)
 
reklama
Witam się z wszystkimi i ja. U nas termin na 18.09 wg @. 7 tygodni. W dzień @ zaczęłam plamić.. po 3 tygodniach zrobiłam test iiiii piękne dwie grube krechy ❤️. Bardzo się boje bo jestem po promieniu 5 miesięcy 😔. Jestem dobrej myśli, pierwsze USG za nami i już serduszko bije.. 🥰
Witamy🤗 wszystko się ułoży grunt to dobre nastawienie. W którym dni serduszko już było? Ja dziś 6+2 a w czwartek idę na pierwsza wizytę, chciałabym już zobaczyć ❤️
 
Do góry