reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Masakra. U mnie kasuje 130 zł więc spoko. Zależy pewnie od miasta. Chodzi któras z was i prywatnie i na nfz jednocześnie??
 
Ja płacę 300[emoji849]
Inne są też ceny w dużych miastach i małych miasteczkach. Rynek też decyduje o cenach, jak wszystko drożej np. prąd, to i ceny usług idą w górę. Zapewne tez często jest wybór czy pójdziemy do lekarza za 100 zł czy 400. Widzę to po sobie, jak moi studenci biorą za pewne usługi prawie tyle, co ja, po latach doświadczenia, to nie mogę sobie pozwolić na to, żebym miała taką stawkę, ona musi iść w górę, znowuż studenci nie będą brali mniej, bo koszty są na tyle duże, że jest to nieopłacalne... I tak jest ze wszystkim.
 
reklama
A więc tak. Małe ma 2,49 cm :) serce bije. To wczorajsze plamienie wzięło się z aplikowania luteiny najprawdopodobniej. Mam założoną kartę ciąży :) i umówione badania prenatalne na 23.02 (będzie 12+2). Zdjęcie nie oddaje wrażenia i tego jak bardzo odetchnęłam. A z toksoplazmozą, lekarz powiedział, że moje wyniki to echo bo już ją przeszłam.
 

Załączniki

  • 20210202_153005.jpg
    20210202_153005.jpg
    763,6 KB · Wyświetleń: 72
Do góry