reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Sprawdzilam z ciekawosci w chinskim kalendarzu, metoda podania daty urodzenia i orientacyjnego zaplodnienia wychodzi chlopak,druga metoda podania miesiaca zaplodnienia i skończonych lat ( wg chinskiego kalendarza ksiezycowego) takze chlopak... ;)
Często ten chinski kalendarz jest zle obliczany, bo tam trzeba sobie najpierw przeliczyc skonczone lata wg kalendarza ksiezycowego,czyli kazdy miesiac wg nich ma 28 dni.
Ja i tak w te pierdolki nie wierze, tak jak w testy z moczu, pic na wode i zbijanie kasy...
Ale synka bym chciala 💙
 
reklama
Ja mam goldenolabradora 😆 absolutnie nie spi z nami, bo raz ze siersc, a dwa ze wielka taka juz jest 🤣

Ide spac, na wieczor robie sie tak slaba,ze ledwo chodze... w dzien dzis mialam jakies zawroty glowy,ogolnie oslabienia 🥴 srednio..
Dp wizyty 48h😆😁
 
Dziewczyny, jestem od 3 godzin na gin izbie przyjęć, położna mnie zrypals po co tu przyjechałam, aż chciało mi się wyjść stąd, jednak zaczęła mnie straszyć że jak wyjdę to policję na mnie naśle. Czy ona ma takie prawo? Zero empatii, za grosz do kobiety w ciąży z plamieniem😭
Wiem, że pewnie mają mnóstwo takich przypadków i jesteś dla nich kolejną panikarą, ale jak można nie mieć empatii pracując w takim zawodzie. Dla nich to kolejny przypadek, a dla Ciebie najważniejsza teraz sprawa więc powinna okazać trochę zrozumienia. Postaraj się nie brać tego do siebie, bo masz prawo przyjechać, jeśli coś Cię niepokoi. Lepiej raz za dużo, niż raz za mało. A po co niby policja miałaby przyjechać? Pewnie straszy głupio.
 
A czemu z pieskiem nie mozna niby?? Ja mam ratlerka który wygląda jak wieczny szczeniaczek a ma z 10 lat. Ogólnie śpi w swojej budzie wiklinowej koło łóżka, ale ostatnio drapie łapkami że chce na łóżko. To mój bierze tabletki na alergie i śpimy. I ogólnie cały dzien sie wyleguje na kanapie pod kocami naszymi.
 
A czemu z pieskiem nie mozna niby?? Ja mam ratlerka który wygląda jak wieczny szczeniaczek a ma z 10 lat. Ogólnie śpi w swojej budzie wiklinowej koło łóżka, ale ostatnio drapie łapkami że chce na łóżko. To mój bierze tabletki na alergie i śpimy. I ogólnie cały dzien sie wyleguje na kanapie pod kocami naszymi.
No ja tez się przytulam do mojego pieska na kanapie. A ta koleżanka podała jakiś powód czy tylko swoje uprzedzenia do zwierząt?
 
Ja mam goldenolabradora [emoji38] absolutnie nie spi z nami, bo raz ze siersc, a dwa ze wielka taka juz jest [emoji1787]

Ide spac, na wieczor robie sie tak slaba,ze ledwo chodze... w dzien dzis mialam jakies zawroty glowy,ogolnie oslabienia [emoji3061] srednio..
Dp wizyty 48h[emoji38][emoji16]
Nasz kundelek sięga nam do połowy łydki i raczej dużo już nie urośnie, 6,5 miesiąca ma.
 
Piesek śpi z nami , kota teraz nie dotykam mimo że toksoplazmozę przeszłam ale co z tego jak oni razem zawsze jak najlepsi kumple 😂
 

Załączniki

  • 1D89482D-3C55-4DC9-B1A0-B2267631CB76.jpeg
    1D89482D-3C55-4DC9-B1A0-B2267631CB76.jpeg
    199,8 KB · Wyświetleń: 64
reklama
Do góry