reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja sie wczoraj nie odzywalam. Mialam spadem formu jeszcze syn mi troche dolozyl do pieca [emoji23]. Ogolnie dzwonilam do ginekologa w sprawie dalszego plamienia kazala mi zwiekszyc z 1 dawki dziennie do 3.
Mam czarne mysli czasem no ale do wizyty 3 tyg [emoji54][emoji17]
bierzesz luteinę czy duphaston? Ja biore luteinę 2x1 podochwowo i jak widać trochę pomogło ale nie całkowicie
 
Znam chłopca, który ma na imie Oleg i to jest niezdrobnione imie i tak się zapisuje, a wymawia się podobnie jak Olek. Tylko chyba odmienia się inaczej np. z Olegiem. Mimo to my narazie mówimy Oluś i odmieniamy tak samo jak Olka.
Może i tak... Ale jakoś Oleg nie przemawia do mnie. Dla mnie jest Ważne żeby ładnie brzmiało nie tylko zdrobniale 😉
 
Mama ginekolog ma taki segregator ciążowy z wkładkami na badania, na rzeczy do porodu (w sensie dokumentacja) ułatwia porządek w papierach których przybywa. Sama się też nad nim zastanawiam tylko myślę czy brać jego czy po prostu zwykły segregator A5 lub teczkę. Nie wiem na ile to jest faktycznie praktyczne. Na oko to on mi się spory wydaje.
Dziewczyny, ja mam i jest świetny. Dużo informacji i porządek w papierach :-) polecam!
 
Powiedzcie kiedy się wam zaczęły plamienia ja dziś jestem 7+2 i się zastanawiam czy mogę już liczyć że nie będzie czy wszystko przede mną ?
Mi w poprzedniej ciąży zaczely się plamienia w 7+6, nie skonczyly się niestety szczesliwie. W przyszly piątek mam wlasnie 7+6, więc pewnie bede jak na szpilkach ten dzień siedzieć.
 
ja już się cieszyłam jak ustały ze już będzie wszystko okej 🥺 dzisiaj to mam totalna załamke, ale tez jestem w terminie miesiączki która by była gdyby nie mały bobasek. Tłumacze sobie ze może to dlatego, co mnie trochę uspokaja.
Byłam w toalecie i na ten moment nic nie zauważyłam.
U ciebie tez pojawia się raz brudzenie a raz plamienie?
Jaka jest różnica między brudzeniem a plamieniem bo ja nie wiem
 
reklama
Do góry