reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Plamienie miałam w zeszły poniedziałek. Wczoraj i dziś brudzenie . Też już właśnie cieszyłam się, że będzie spokój i znów nic z tego ... U mnie problemem jest coś w rodzaju krwiaka pod pęcherzykiem ciążowym . Lekarz uważa, że stąd te plamienia
Podobno często w ciąży w terminie miesiączki może się coś takiego dziać więc może faktycznie nie trzeba się przejmować
obyśmy miały racje 😉 na ostatnim usg w 8+3 u mnie lekarka nie zauważyła nic skąd mogłyby się pojawić te plamienia i brudzenia i powiedziała ze może za niski progesteron.
Najbardziej ciekawi mnie czy faktycznie to jest tak ze te plamienia „bez przyczyny” uchwytnej na usg znikają w drugim trymestrze
 
reklama
Siostra narzeczonego miesiąc temu poroniła w 7 tygodniu właśnie wiec chyba nie ma reguły. Też tutaj dziewczyny pisaly ze i w późniejszych tygodniach się zdarzało..
A jak się objawiło poronienie ? Ja się boje ze serduszko
Przestanie bić :(i nawet nie będę wiedziała kiedy a będę chodzić z dzidzi które nie zyje :(
 
Ciałko żółte za jakiś tydzień powinien juz pojawic się zarodek
Dziwne jest to ze ja miałam tez podobne usg i lekarz już mówił ze bije lekko serce już . To
Możliwe żeby w ciałko zolte bilo
Serce ? Hmmm dziwne . To był 7tydzien
Wstawiam foto
 

Załączniki

  • 1F63BA7C-AF52-4327-96EF-B9B1BC129807.jpeg
    1F63BA7C-AF52-4327-96EF-B9B1BC129807.jpeg
    118,2 KB · Wyświetleń: 49
Dziewczyny jak was czytam,jak wy się co niektóre kiepsko czujecie,ja tak miałam w dwóch poprzednich ciążach, bóle,słabości,plamienia,krwawienia,
Spodziewałam się że tym razem będzie jeszcze gorzej,w końcu 40 lat minęło😜
A tu proszę nie ma reguły,nic nie boli nie kłuje,nie plami,
Wiadomo że jak się uzapierdz...am to nam dość,ale ogólnie to naprawdę nie mam na co narzekać,nawet tej cholernej zgagi(tfu tfu) która nam wiecznie a już w ciąży to mnie tak mordowała że o boże też nie mam i to WCALE😃
 
ja już się cieszyłam jak ustały ze już będzie wszystko okej [emoji3064] dzisiaj to mam totalna załamke, ale tez jestem w terminie miesiączki która by była gdyby nie mały bobasek. Tłumacze sobie ze może to dlatego, co mnie trochę uspokaja.
Byłam w toalecie i na ten moment nic nie zauważyłam.
U ciebie tez pojawia się raz brudzenie a raz plamienie?

U mnie w sobotę było brudzenie w terminie miesiączki. Ale bez plamień na szczęście. Tylko u mnie tez jest krwiak wiec ciężko powiedzieć było przyczyna.
W piątek wizyta i oby wszystko było ok [emoji849]
 
1. Ja bardzo polecam balsam z palmersa. Cała ciążę się nim smarowałam i żaden rozstęp nie wyskoczył,mimo że mam do nich tendencje
3. Jeśli chodzi o krem do twarzy to ja bardzo polecam dermedic hydrain 2. Fajnie nawilża i jest tani jak barszcz [emoji16]
Również używałam Palmers, byłam mega zadowolona! Ani jednego rozstępu.
Co do 4. Ja byłam tak paskudnie wykończona już tą ciąża (rodzilam w lipcu 2018, rodzice moi nie pamiętali aż takiego lata), że jak nie musiałam, to nie wychodziłam na dwór. Leżałam w domu, z wiatrakiem, który i tak nic nie dawał i wychodziłam dopiero po 18-tej. Albo bardzo wcześnie szlam na działkę i tak w cieniu :)
 
reklama
Do góry