reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Mi w poprzedniej ciąży zaczely się plamienia w 7+6, nie skonczyly się niestety szczesliwie. W przyszly piątek mam wlasnie 7+6, więc pewnie bede jak na szpilkach ten dzień siedzieć.
U mnie też tak było.. Ale ten termin minął.. Tak czy siak jutro wizyta i gdy nie zobaczę serduszka to pewnie się nie uspokoję.. A gdy poroniłam w maju też miałam wizytę na następny dzień.. 🙄
 
reklama
podziwiam Was dziewczyny które już maja dzieci i maja takie problemy z aktualna ciążą [emoji85] ja mając kota w domu teraz boje się wstać mu dać jeść [emoji23][emoji23] ale to już choroba psychiczna zwana przewrażliwieniem [emoji23][emoji23]

No wiesz...próbowałam przywiązać do kaloryfera, ale za bardzo krzyczał [emoji23]
 
podziwiam Was dziewczyny które już maja dzieci i maja takie problemy z aktualna ciążą [emoji85] ja mając kota w domu teraz boje się wstać mu dać jeść [emoji23][emoji23] ale to już choroba psychiczna zwana przewrażliwieniem [emoji23][emoji23]
Kot to pikuś jeszcze... To co ja mam powiedzieć, jak mąż w pracy a z psem kilka razy trzeba wyjść [emoji1787]
 
Ja tez tak mam 😔 niby czuje ze jest ok, chciałabym zamówić segregator ciążowy ale się boje, myśle ze poczekam do prenatalnych, pytanie czy to minie hahah i kiedy
O widzę ze nie jestem sama 😀 umówiłam się dzisiaj na prenatalne i od razu myśli po co się umawiasz skoro nie wiadomo co okaże się na wizycie w sobotę... ehh to chyba siedzi w naszych głowach
 
Zanim nadrobię te 15 stron (😅) powiedzcie mi, czy Wy tez już dostaliście skierowanie na badanie na „glukozę na czczo”?To jest to samo co krzywa cukrowa? Koleżanki mi powiedziały, ze badanie na krzywa w ciąży robiły dopiero po 20tc.
 
Zanim nadrobię te 15 stron (😅) powiedzcie mi, czy Wy tez już dostaliście skierowanie na badanie na „glukozę na czczo”?To jest to samo co krzywa cukrowa? Koleżanki mi powiedziały, ze badanie na krzywa w ciąży robiły dopiero po 20tc.
Ja miałam na glukoze ;) przy pierwszej wizycie dostałam razem z beta i innymi takimi podstawowymi ;)
 
reklama
Do góry