reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze. A kiedy masz kolejną wizytę u Twojego lekarza?
W czwartek. Teraz na tym potwierdzeniu ciąży byłam u innego lekarza w poniedziałek bo moja nie miała terminu a nie wytrzymałabym do czwartku. No i teraz jak ta beta będzie zła to lekarz w szpitalu powiedział że mam nie czekać do czwartku tylko przyjechać od razu po leki na wywołanie skurczów...
 
znam wiele przypadków gdzie lekarz przepowiadał zle a Beta wychodziła ok i było wszystko w porządku :) tak na pocieszenie 😘
Ja jestem po poronieniu wiem co teraz czujesz , czekanie jest najgorsze , a stres ogromny ale postaraj się zrelaksować i uspokoić ! Trzymam kciuki za Ciebie
 
A ja walczę z cukrem,właśnie mierzyłam i mam 97 po 9 godz snu i 11 od kolacji wieczorem jestem taka pełną że nie mogę nic przełknąć późnym wieczorem,zawsze kolacje jadłam wcześnie.
Troszkę duzo jak na czczo. Ja mialam zalecenie jesc cos nawet o 12 i to jakas bula z maslem i serem żółtym. Mi nic nie pomoglo. Wjechała insulina od 2 tyg i trzymam w ryzach max 89. Boje sie tylko ze takim tempem dojde do 40j nocnej😐
 
W czwartek. Teraz na tym potwierdzeniu ciąży byłam u innego lekarza w poniedziałek bo moja nie miała terminu a nie wytrzymałabym do czwartku. No i teraz jak ta beta będzie zła to lekarz w szpitalu powiedział że mam nie czekać do czwartku tylko przyjechać od razu po leki na wywołanie skurczów...
Kurczę przykro słyszeć, trzymam kciuki zeby jednak to nie bylo to😞
 
W czwartek. Teraz na tym potwierdzeniu ciąży byłam u innego lekarza w poniedziałek bo moja nie miała terminu a nie wytrzymałabym do czwartku. No i teraz jak ta beta będzie zła to lekarz w szpitalu powiedział że mam nie czekać do czwartku tylko przyjechać od razu po leki na wywołanie skurczów...
Staraj się na chwilę obecną uspokoić. Zrób bete tak jak lekarz zalecił. Tutaj na wątku już były przypadki beznadziejne które okazały się cudem. Mocno trzymam kciuki za Was.
 
reklama
Napisze to jeszcze raz: nie miałam ani razu mdłości w pierwszej ciąży. Ani zgagi. W ogóle czułam się super, pracowałam do 9go miesiąca.
Teraz tez zemdliło mnie może ze trzy czy cztery razy i w sumie przeszło, powiedziałabym, że mam raczej większy apetyt ;)
Powinnaś się cieszyć :) moja koleżankę męczyły wymioty do końca ciąży, ogólnie masakra...
Masz rację 😉 to moja pierwsza ciąża i przez ten brak objawów nie mogę uwierzyć, że w niej jestem ;)
 
Do góry