reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny kiedyś tutaj się przewijał temat segregatora mamyginekolog, gdzie wy to kupowałyście? ja na stronie jej sklepu nie widzę, żeby to było dostępne.
 
Dziewczyny kiedyś tutaj się przewijał temat segregatora mamyginekolog, gdzie wy to kupowałyście? ja na stronie jej sklepu nie widzę, żeby to było dostępne.
W ten weekend sklep mamyginekolog jest wyłączony ze względu na akcję WOŚP. W poniedziałek zostanie przywrócony i na pewno znajdziesz segregator jak wejdziesz w zakładkę sklep.
 
A ja walczę z cukrem,właśnie mierzyłam i mam 97 po 9 godz snu i 11 od kolacji wieczorem jestem taka pełną że nie mogę nic przełknąć późnym wieczorem,zawsze kolacje jadłam wcześnie,
A poza tym chyba obudzę męża na małe co nieco 😍może Spale ten cukier😜
 
reklama
Dziewczyny wiem, że powinnam się cieszyć, że mnie to omija ale zamiast sie cieszyć to się martwię. Cały czas czytam o waszych objawach a ja kompletnie żadnych nie mam ;) wczoraj trochę mnie podbrzusze bolało ale to tyle ;) głupia jestem ale czekam na jakieś mdłości, może w końcu bardziej "ciążowo" się poczuję.

Co do grilla, farbowania włosów itd. Myślę, że nie ma co panikować. Jak się zachowa zdrowy umiar to dziecko od razu nie umrze jak zjemy jedną kiełbaskę ;)
Miłej niedzieli 😊
 
Do góry