reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Rewelacyjna!! Ja sie zastanawiam czy zrobić jeszcze raz w poniedziałek.. troche mnie martwi, ze tak ładnie sie podwajała, a tu zwolniła. Jak myślisz?
To zależy czy tak zlecił ci lekarz czy dla swojego spokoju robisz. Żeby nie bylo to obsesyjne badanie bo to tez nie dobre jest,ja muszę powtórzyć w poniedziałek bo nie było u mnie jeszcze pęcherzyka
 
Hejka. Wczoraj cały dzień byłam out.i chyba już nie nadrobię wszystkiego. Mam schize po tym pobraniu cytologii że ta luteina jest jakaś beżowa. Niby lekarka mówiła że może być plamienie po pobraniu ale mój mózg już pracuje [emoji38][emoji24]
 
Hej dziewczyny. Wczoraj pojawiło się lekkie plamienie. 7 tydzień. Pojechałam do szpitala a lekarz twierdzi że nie ma bicia serca a płód jest za mały jak na ten tydzień. W poniedziałek było bicie serca i płód miał 2mm, a wczoraj 1.8mm. No i się zastanawiam jakie są szanse że sprzęt w szpitalu jest niedokładny i nie pokazał prawdy a ten u mojego gin mega dokładny i dlatego to było widać? Całą noc płakałam...
Kurcze, troche dziwne ze nie znalazł akcji serca skoro byla 😔 pomiarem sie nie przejmuj, moze byc roznica na dwoch sprzetach.
Mimo wszystko mam nadzieje, ze bedzie dobrze, trzymam kciuki 😚
 
Hejka, sny oczywiscie znowu koszmarne, kiedy to minie 😏
W srode mam wizyte, staram sie nie stresowac, ale mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok i zobacze w końcu dzidziusia....
Milej niedzieli 😊
 
To zależy czy tak zlecił ci lekarz czy dla swojego spokoju robisz. Żeby nie bylo to obsesyjne badanie bo to tez nie dobre jest,ja muszę powtórzyć w poniedziałek bo nie było u mnie jeszcze pęcherzyka
Dla świetego spokoju, ale chyba zostawię to juz tak jak jest i będę czekać do 15 na wizytę, ale powoli mi te dni mijają. Martwię sie, bo to moja pierwsza ciąża, długo sie staraliśmy, leczyliśmy, wiec chucham i dmucham :) daj znać jak Ci wyszła w poniedziałek :)
 
Hejka ja wizyta jutro po południu, rano jeszcze idę na betę dla swojego spokoju. W nocy oczywiście 4 razy musiałam wstawać do toalety 🤪
 
Hej dziewczyny. Wczoraj pojawiło się lekkie plamienie. 7 tydzień. Pojechałam do szpitala a lekarz twierdzi że nie ma bicia serca a płód jest za mały jak na ten tydzień. W poniedziałek było bicie serca i płód miał 2mm, a wczoraj 1.8mm. No i się zastanawiam jakie są szanse że sprzęt w szpitalu jest niedokładny i nie pokazał prawdy a ten u mojego gin mega dokładny i dlatego to było widać? Całą noc płakałam...

Aż sprawdziłam-u mnie na pierwszym usg zarodek miał 4,7 mm i nie było widać akcji serca, za dwa tygodnie już się pojawiła. Nie byłam u innego lekarza, być może na innym aparacie byłoby coś szybciej widać.
 
reklama
Do góry