reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja to muszę zaopatrzyć się w leginsy, albo jakieś d_insy ciążowe już, bo niby jutro zaczyna 7 tydzien (6+0), ale patrząc na siebie w lustrze juz widzę odstajacy brzuszek, tak narazie delikatnie ale jednak widać [emoji3059] myślę nad ogrodniczkami też, ale to zobaczę jeszcze.
Ostatnio kupiłam z Lidla legginsy ciążowy - polecam :)
 
Dzięki :) uspokilas mnie!

Mam to samo, uwielbiam ciepłą wodę, ale teraz pilnuje się żeby biorąc prysznic nie przekraczać max 37,5 -38 stopni - dla mnie to nie jest ciepła woda 😆 przed ciaza potrafiłam się kąpać w 42 stopniach i było mi super, a w łazience później sauna 😁
O tak 🙉Sauna 😎 jeszcze trochę i wiosna i już można w letniej się umyć 😄a później latem tylko chłodna będzie ratowac
 
Tak, nie można się dać zwariować. Gdybyś smarowała 5x dziennie całe ciało kremem z witaminą A to bym się zastanawiała. O wszystko pytam lekarki i staram się nie schizowac tona poradników, także jedyne zmiany to: nie pije, nie palę, nie jeżdżę konno, nie jeżdżę, na rowerze, nie jem surowego sushi, jajek, mięsa, biorę Pregna plus, a cała reszta się nie zmienia :-) najwyżej hormony "odstawią coś" - bo zacznie mi śmierdzieć.

Dermatolog stwierdziła, żeby nie łasic się na balsamy dla ciężarnych tylko używać po prostu tych z dobrym składem, co dotychczas. Bardziej szczotka i masowanie działają niż kremy... Także ten.

Swoją drogą, ja już drugi raz biustonosz muszę wymienić, od 3 tygodni noszę taki do karmienia miękki, ale już za mały jest. Wam też biust tak szybko rośnie?
A który tydzień u Ciebie? U mnie 6+1 i też biorę prwgne plus i koleżanka mi dziś powiedziała, że to jest od 3 tygodnia ciąży. Trochę się zestresowałam....wizyta w środę (pierwsza wizyta) jeżeli chodzi o bisuat to tak... W oczach. Z nią na dzień coraz większy. Staniki ciasne, a bola niesamowicie... W zasadzie to mój jedyny objaw ciąży 🤷‍♀️
 
Hejcia, przychodzę z updatem, ostatnio nie mam za bardzo czasu na forum :D
Po weekendowych ekscesach i niezłym stresie umówiłam się na 2.02 do ginekologa, sprawdzić czy jest okej, ale niestety nie wytrzymałam tej niewiedzy i strachu, że stres wszystko zakończył. Zatem udałam się do mojej lekarki dzisiaj.
I oto jest szkrab dalej, serce bije, wszystko jest w porządku, mamy już 2,10 cm więc całkiem spory już jest :D
Mama spokojniejsza, pełna nadziei, optymizmu QUOTE]

Jaki już duży dzidziuś [emoji7] gratulacje [emoji846] fajnie , że już jesteś spokojniejsza [emoji846]
 
Ostatnia edycja:
A który tydzień u Ciebie? U mnie 6+1 i też biorę prwgne plus i koleżanka mi dziś powiedziała, że to jest od 3 tygodnia ciąży. Trochę się zestresowałam....wizyta w środę (pierwsza wizyta) jeżeli chodzi o bisuat to tak... W oczach. Z nią na dzień coraz większy. Staniki ciasne, a bola niesamowicie... W zasadzie to mój jedyny objaw ciąży 🤷‍♀️
Mi ginekolog zalecił od początku ciąży a nawet przed staraniem bo ma dobry sklad i nic nie zaszkodzi 🤔
 
reklama
Do góry