reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja mogę wam polecić szczotkę z włosia agavy do ciała i olejek różany od veoli 98 6% składników naturalnych mam i to miłość od 1 użycia a do włosów używam szampony i odżywki z insight, stosuje te produkty od początku stycznia i szczerze poprawił się wygląd i skóry i włosów
Można szczotkować się w ciazy? Używałam baniek chińskich i odstawiłam na czas ciąży ;/
 
U mnie z cycami bez szału nic nie urosło, nawet nie zaokrąglilo[emoji23]taka budowa. Jak urodziłam to wzrosły z b na male c [emoji23][emoji23]
Mnie jedynie wieczorami najbardziej bolą przy ściąganiu stanika, i w nocy jak kilka razy wstaję do kibelka,a tak to w miarę znośnie. Z tym siknaiem to mam masakrę, w ieczorem to co chiwlę chodze [emoji23]
 
Mnie jedynie wieczorami najbardziej bolą przy ściąganiu stanika, i w nocy jak kilka razy wstaję do kibelka,a tak to w miarę znośnie. Z tym siknaiem to mam masakrę, w ieczorem to co chiwlę chodze [emoji23]
To wam Zazdroszczę z tymi cycami bo mnie nawalają od rana do wieczora i już mam o rozmiar większe dobrze ze sklepy otwierają bo trzeba się zaopatrzyć w nowe biustonosze 😆
 
Ja miałam przed ciążą 75 g/h i ciążowy mam o ile się nie mylę 75 g i wbija mi się w biust. Chciałam zamówić, wypróbowałam tylko Alles, noszę ich biustonosze na codzien i sa mega, ale wolę jednak przymierzyć, dobrze, se sklepy w poniedziałek otworzą!
Ja do karmienia miałam właśnie z Alles są MEGA ! Miękkie i super cycki formują .
 
reklama
U mnie tragedia że skórą, ogólnie choruje na łojotokowe zapalenie skóry, mam na to silne maści że sterydami. Kilka lat był spokój, miesiąc przed ciążą mi wróciło, wygląda coraz gorzej ale odkąd dowiedziałam się o ciąży nie mogę stosować maści. Wygląda to źle zwłaszcza w okolicach włosów, jakbym jakaś łuszczycę czy łupież miała, łagodne kremy i nawilżanie nic nie pomaga;(

Syn miał ŁZS jako niemowlak i nam pomógł puder w płynie z Hasco, myśle, że to w ciąży można stosować. Nie wiem czy u dorosłych tez pomaga.
 
Do góry