reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
mnie właśnie chyba najbardziej takie sytuacje przerażają że jak grom z jasnego nieba dowiadujesz się przypadkiem że serce nie bije.

Esz w naszym domu remontują balkony i dzisiaj smarowali nasz jakimiś okropnymi śmierdzącymi mazidłami. Całe mieszkanie tym śmierdzi nie ma jak tego zapachu przewietrzyć bo on ciągle po chwili się pojawia. Zaczynam się bać czy to nie zaszkodzi dziecku :( Siedzę w maseczce która i tak nic nie pomaga :/
Kurcze to o może gdzieś się ulotnij na trochę ?bo maseczka chyba za wiele nie pomoże
 
Ojaaa przegięcie[emoji15]ja płace 200-250zl co i tak dużo. Teraz będę mieć cytologię wiec tez więcej zapłacę [emoji173]. Zdzierają kasę z nas ale wiadomo możemy na NFZ isc
Dokładnie ale to nie zmienia faktu że to trochę przesada[emoji85]ale cóż za fachową opiekę niestety trzeba zapłacić.
Wizyta na NFZ trwa u nas 5 min, a sprzęt pozostawia wiele do życzenia [emoji16] więc chyba bym się nie zdecydowała prowadzić ciąży na kasę chorych
 
Ojaaa przegięcie😳ja płace 200-250zl co i tak dużo. Teraz będę mieć cytologię wiec tez więcej zapłacę ❤. Zdzierają kasę z nas ale wiadomo możemy na NFZ isc
Ja chodzę na NFZ, za coś kurde płace składki 😂 i chodzę do mojego gina właśnie sam mi powiedział żebym chodziła na kasę chorych 🙃
 
Ja chodzę na NFZ, za coś kurde płace składki [emoji23] i chodzę do mojego gina właśnie sam mi powiedział żebym chodziła na kasę chorych [emoji854]
Ja też chodzę na NFZ ale tylko żeby mieć darmowe badania..bo opieka to tam jest ponizej krytyki [emoji85]ja widocznie źle trafiłam
 
DZIEWCZYNY POMOCY :(... dzwoniła do mnie położna... TO JEST KURDE NIEMOŻLIWE!!! W drugiej ciąży zaraziłam się toksoplazmozą... Całą ciążę brałam antybiotyki, przysługiwała mi aborcja... Miałam amniopunkcję, leczyłam się w klinice w Poznaniu i wiecie co?!!?? Dzwonił mój lekarz... MAM ŚWIEŻE zakażenie toksoplazmozą... JPRDL TO JEST PO PROSTU NIEMOŻLIWE!!!
A jakie masz dokładnie igM i igG. Myślałam, że tylko raz można się zarazić. Ja chyba jeszcze nie przeszłam, bo w poprzedniej ciąży nie miałam przeciwciał. Teraz jeszcze nie badałam. Myślałam, że nie tak łatwo się zarazić, a z tego co mówisz to wychodzi, że wręcz przeciwnie. Może to jakiś błąd?
Hej. Byłam wczoraj u gina. 5 tydzień 6 dzień według miesiączki ale brak zarodka. Dziś równy 6 tydzień.. Mam zmierzyć betę, dziś już byłam czekam na wyniki i jeszcze jutro. Jeśli rośnie to mówi że jest szansa jeśli nie to już mi powiedział że trzeba będzie czekać na poronienie albo usunąć 😭 Czy któraś z was to przechodziła? Jestem na maxa skołowana już nie wiem co mam o tym myśleć
Jeszcze nic nie jest przesądzone. To bardzo wczesna ciąża, może zarodek jest, ale jeszcze nie widać, albo ciąża jest młodsza i dopiero się pojawi. To ja byłam między innymi tym przypadkiem pustego jaja. W 7+0 wg ostatniej miesiączki nie było nic w pęcherzyku, a tydzień późnej zarodek z sercem tyle, że ciąża wg usg dopiero 6+5. Wychodzi że tydzień temu byłam na podobnym etapie co ty. Jeszcze za wcześnie na wyroki. Pozostaje czekać i zrobić bete jak lekarz kazał. Powodzenia
 
reklama
SZOK 😱 może ktoś źle odczytał wynik, pomylił IgG z IgM 😱 może źle badanie wyszło 😱 czy lekarz mówił że zarażenie drugi raz jest możliwe?
Czy przypuszczasz jak mogłaś się zarazić? 😱 Jakieś surowe mięso? Może błędny wynik po prostu 😱😱😱
Jak to jest z tym igG i igM ja robiłam na toxo 2019 to miałam 93igG a igM ujemny lekarz zobaczył i nic nie zareagował. Czyli utworzyły się przeciwciała??
 
Do góry